اجتماعی

آموزش شوراها، شهرداران و دهیاران جدید از اولویت‌های وزارت کشور

معاون مهندسی عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور که گفت شوراهای جدید فعالیت خود را از اواسط مرداد ماه آغاز می کنند ، به اطلاعیه بخشنامه تغییر فرمانداران شهرداری اشاره کرد و گفت: طبق این بخشنامه ، شهرداران باید گزارش دهند وضعیت موجود را تحویل دهید. »شهرداری موجود را به شهردار بعدی تحویل دهید.

تایید شده توسط نازک نارنجی ، مهدی جمالی نژاد وی که همزمان با هفته امامت در استان سخنرانی می کرد ، در مراسم بهره برداری از پروژه های شهرداری های چارمهین ، میمه و وزوان در استان اصفهان سخنرانی کرد که در نظر گرفت: اولویت وزارت کشور است ، بنابراین نمایندگان مدنی مهندسی و دفاتر امور شهری و روستایی فرمانداران ، با توجه به لزوم تقویت حاکمیت شهری و روستایی ، باید برای اصلاح قانونی شورا و شهرداری ها و آموزش شوراها و دهیاران تلاش کنند.

وی در جریان اجرای پروژه های گفته شده شهرداری گفت: “علی رغم تحریم های شدید علیه کشورمان و حوادثی مانند طغیان 25 استان و شیوع ویروس کرونا ، که هر یک از آنها در خدمت رسانی به مردم کشور دشوار و دشوار هستند. کشور … “او خودش را ساخت ، به لطف خدا و تلاش مدیران ، مشکلات نه تنها مانع پروژه ها شد ، بلکه هیچ مشکلی در سرعت سرویس ایجاد نکرد ، بنابراین باید از تلاش ها و خدمات همه مدیران قدردانی کرد و تقدیر وحدت ، همدلی و تلاش وجود ندارد.

رئیس سازمان شهرها و امور روستایی ضمن اشاره به توانایی های فعلی کشور در جذب گردشگر ، اظهار داشت: گردشگری یکی از مهمترین منابع اقتصادی در جهان است و نیاز به مدیریت شهری جدید است که به زودی آغاز می شود کار آن در کشور برای داشتن ثروت از صنعت گردشگری پاک در دوره پس از کرونا برای کاربرد عملی و دقیق است

وی افزود: جاذبه های گردشگری کشور که برخی از آنها در کلاس خود بی نظیر هستند ، در گام دوم ظرفیت خوبی برای تولید اقدامات در زمینه مدیریت شهری و روستایی را دارند و اگر در نظر بگیریم که گردشگری مهمترین تبر پایدار برای شهرداری ها ، مدیریت شهری با تقویت زیرساخت های گردشگری علاوه بر درآمد پایدار می توانیم در توسعه فضای کسب و کار در مناطق مختلف شهر ، ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت جوانان کمک کنیم.

جمالی نژاد در ادامه با بیان اینکه با پایان یافتن همه گیری کرونا و با آغاز سفر ، رونق گردشگری فرا می رسد ، تأکید بر لزوم تقویت و تکمیل زیرساخت های گردشگری روستایی و روستایی و آماده سازی برای جذاب و در عین حال خلاق برنامه ها و گفت: مدیریت شهری و یک دهکده با همکاری افراد درگیر در این زمینه و بخش خصوصی برای جذب گردشگر و تقاضای سفر پس از کرونا ، که در واقع در سال های اخیر متفاوت است ، علاوه بر پاسخگویی به رشد تقاضا پس از یک دوره محدودیت ، تعادل مدیریت عرضه و تقاضا و کنترل کیفیت خدمات در صنعت گردشگری.

وی با بیان وجود جاذبه های منحصر به فرد تاریخی ، طبیعی ، طبیعی ، معنوی ، فرهنگی ، مذهبی در کشور برای جذب گردشگر ، به توانمندی های شهر چرمهین در جذب گردشگران استانی و ملی اشاره کرد و گفت: لزوم مدیریت موفق شهری در این زمینه یک چشم انداز مشخص و نه یک چشم انداز است و در توسعه این موضوع به همه دسته ها توجه کنید ، تعریف بسته های مختلف گردشگری ، استفاده از مشارکت عمومی و منابع و جذب بخش خصوصی برای ایجاد و توسعه زیرساخت های گردشگری و استفاده از خلاقیت و ابتکار تفکر ایده. که می تواند به درآمد پایدار ، اشتغال و ثروت منجر شود.

جمالی نژاد با سازگاری با روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها همچنین گفت: “تجربه نشان داده است که شهرداری در بخش گردشگری کارفرمایی موفقی نیست و مدیریت شهری باید از بخش خصوصی ظرفیت برای توسعه جامع این امر استفاده کند. بخش “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا