ورزشی

تکواندوکار کاستاریکا جایگزین شیلی شد/ قرعه کیانی تغییر نمی‌کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین “فرناندا آگوئر” ، یکی از اعضای تیم کشتی تکواندوی شیلی که قبل از حضور در المپیک برای تشکیل اردوی مشترک به ازبکستان عزیمت کرده بود ، با آزمایش تاج منفی تاشکند را به مقصد توکیو ترک کرد ، اما در بدو ورود این شهر از نظر مثبت مواجه شد آزمون تاج برای از دست دادن شانس حضور در المپیک.

با این وجود تکواندوکار 18 ساله کاستاریکا ، لی لیندو ، که در مسابقات انتخابی المپیک پان آمریكا مدال برنز گرفت ، سه روز قبل از شروع مسابقات با آگوئرو جایگزین شد. تکواندوکار با اطلاع کمیته بین المللی المپیک و مجوز فدراسیون جهانی به توکیو سفر می کند و فردا وارد دهکده بازی ها می شود.

ماریو ماندل ، رئیس فدراسیون تکواندو کاستاریکا با تأیید این خبر به MASTKD گفت: “بعد از مثبت شدن تست کرونای تکواندو در شیلی ، وی باید به مدت 14 روز قرنطینه شود. در حالی که شیلی راهی ندارد. برای جایگزینی سایر معلمان تکواندو ، آنها هیچ نماینده ای ندارند در این سطح مایل به جایگزینی Aguirre بود. به نظر می رسید شیلی از ارسال یک تکواندوکار به توکیو خودداری می کند.

با این حال ، وزن 57- کیلوگرم تغییری نخواهد کرد و طبق قرعه کشی قبلی شامل 17 تکواندوکار خواهد بود. در این مقطع ناهید کیانی از ایران به مصاف کیمیا علیزاده از تیم پناهندگان می رود.

دکمه بازگشت به بالا