عمومی

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در گناوه به پایین‌ترین سطح رسیده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، غلامرضا مهرجو سه شنبه شب در جلسه ستاد تاجگذاری شهرستان گناوه با بیان اینکه پایبندی به پروتکل های بهداشتی شهرستان به پایین ترین سطح خود رسیده است اظهار داشت: “نیاز به کمک جدی و فوری و حمایت از همه افراد از شیوع جلوگیری می کند” این ویروس در شهر است و با عزم جدی و همکاری همه مردم می تواند زنجیره انتقال این ویروس را بشکند و شهر را از وضعیت قرمز خارج کند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت شهر حتی از وضعیت کرونا بسیار قرمز شده است ، خاطرنشان کرد: “به دلیل افزایش بیماری عروق کرونا قلب در شهر ، تعداد بیماران مبتلا به ویروس در بیمارستان های شهر افزایش یافته و ظرفیت آن کاهش یافته است. که بیمارستانها. “

مهرجو گفت: امکانات درمانی و فضاهای بیمارستانی در شهرستان گناوه محدود است و از طرف دیگر افزایش تعداد بیماران و مراجعه کنندگان می تواند بار مضاعفی را بر دوش کادر پزشکی بگذارد ، بنابراین از همه می خواهیم مردم این شهرک خود را مجبور کنند مطابقت داشتن با پروتکل های بهداشتی. همکاری و پشتیبانی در همه جنبه های شهر برای بیرون آمدن از تاج قرمز.

فرماندار گناوه افزود: تجمع مردم در مراسم تشییع و عروسی با عادی و شرکت در عتبات عالیات در آخر هفته ها بدون در نظر گرفتن وضعیت قرمز تاج و رعایت پروتکل های بهداشتی یکی از اصلی ترین علل گسترش گسترده تاج در شهر است.

وی خاطرنشان کرد: نظارت و خویشتن داری بیشتر باید با برنامه ریزی دقیق از سوی دستگاه های درگیر در چنین مراسمی انجام شود و اگر در حرم ها و تالارهای عروسی مراسم خاکسپاری وجود دارد ، هنگام نذر از خانواده های افراد محدود و زیادی توصیه می شود . این مراسم را انجام ندهید

وی اظهار داشت: در زمینه انتشار آگهی مراسم تشییع جنازه به خانه ها اخطار داده شد كه زمان و تاریخ دفن اموات و مراسم تشییع را وارد نكنند و در صورت عدم رعایت آن مسئولین با نمایندگی با چنین مواردی.

فرماندار گناوه افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان باید برای اجرای برنامه های مقابله با ویروس کرونا و با توجه به افزایش مراجعه به واکسن های بهداشتی و درمانی ، همکاری و همکاری لازم را در اختیار مردم و امکانات قرار دهند.

دکمه بازگشت به بالا