ورزشی

حاضرم برای مسی بمیرم!/ مقابل کلمبیا به او قول دادم یک پنالتی را بگیرم

به گزارش شفاف ، امیلیانو مارتینز ، دبو معروف ، دروازه بان تیم ملی آرژانتین ، در گفتگو با اوله آرژانتین گفت که مسی را دوست دارد و قبول دارد که حاضر است جانش را برای او بدهد.

دبو یکی از بهترین بازیکنان آرژانتین است که به پانزدهمین عنوان قهرمانی خود در کوپا آمریکا می رسد – اولین عنوان آلبی سلسته از سال 1993 – اما او گفت توصیه هایی که از لیونل مسی به رقبای مختلف دریافت کرده سرعت کار او را بیشتر می کند.

وی گفت: “مسی در مسابقات کوپا آمریکا به من مشاوره خوبی داد.” به عنوان مثال ، برای بازی با اروگوئه ، وی گفت: “با صلیب ها به ما کمک کنید ، زیرا آنها از نظر مسافران محکم هستند.” او همچنین قبل از ضربات پنالتی مقابل کلمبیا به من گفت که یکی از بازیکنان حریف می تواند پنالتی خود را در وسط بگیرد و من به او گفتم یکی از پنالتی ها را برای تو می گیرم و پنالتی بعدی را می گیرم. این همان کاری است که مسی با تیم ما کرد. او کاپیتانی است که هر تیمی در جهان می خواهد داشته باشد.

با این حال ، ملی پوش آرژانتین اعتراف کرد پس از قهرمانی در کوپا آمریکا ، جایی که کاپیتان آلبی سلسته گفت از وجود هم تیمی های خود در تیم ملی آرژانتین افتخار می کند ، از دیدن پست مسی در اینستاگرام تعجب کرد. مسی در آن پست نوشت: من از بازی در یک تیم خوشحالم و افتخار می کنم. هدف دشواری حاصل شد. خدا را شکر که اجازه داد خیلی زود چنین چیزی را تجربه کنم. ادامه احترام. دیبو ، من نمی دانم چگونه بگویم ، تو لیاقت آن را داری ، حیوان !!!

مارتینز گفت: “من نمی دانم وقتی مسی را می بینم چه بگویم.” جملات و عکس هایی که وی ارسال کرده مواردی است که تا آخر عمر به خاطر می آورم.

“چگونه من نمی خواستم چنین کاری کنم؟” من حاضرم جانم را برای مسی بدهم. من آماده بودم برای او بمیرم. من چهار پنج ماه پیش به او گفتم که او را نسبت به کوپا آمریکا ترجیح می دهم. واقعاً گفتم دعا می کنم سال آینده در جام جهانی 2022 قطر نیز همین افتخار را کسب کنیم.

انتهای پیام /

دکمه بازگشت به بالا