ورزشی

استقلال با این ترکیب در دربی حاضر می‌شود

تایید شده توسط خبرگزاری نازک نارنجی؛ استقلال هر چقدر روزهای آشفته خود را با کادر مدیریتی و مشکلات مالی متعدد سپری کند ، در داخل مستطیل سبز شکل خوبی دارد. فرهاد مجیدی پس از هدایت تیمش به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ، روزها در لیگ برتر متورم شد و به همین دلیل بود که تقریباً قهرمانی لیگ را از دست داد. داستان استقلال و جام حذفی اما برای فرهاد کاملاً متفاوت است. او که با غلبه بر تغییر Z به این مرحله از مسابقات رسیده بود ، علی رغم پیروزی در بازی امروز مقابل پرسپولیس ، تمایلی به پیروزی نداشت. او در ابتدا می خواست به هر شکل ممکن جام باقیمانده را برای استقلال بدست آورد و اعتبار خود را نزد هواداران افزایش دهد و از طرف دیگر می خواست انتقام باخت تلخ دربی لیگ را از پرسپولیس بگیرد. باختی را که استقلالی ها معتقد بودند ناشی از بی عدالتی است و آنها لیاقت شکست در دربی را ندارند.

استقلال در شرایطی وارد این شهر شد که در 7 بازی گذشته 6 برد و 1 برد و 11 بار دروازه حریفان را باز کرده و فقط دو گل به ثمر رسیده است. این آمار همراه با آمادگی استقلال برای بازیکنان آسیب دیده شیخ دیاباته ، وریا غفوری و عارف غلامی برای این مسابقه ، آبی ها را امیدوار می کند که می توانند با دستی کامل زمین را ترک کنند.

ترکیب احتمالی استقلال در دربی 96:

سید حسین حسینی ، محمد دانشگر ، سیاوش یزدانی ، محمد حسین مرادمند ، مسعود ریگی ، فرشید اسماعیلی ، آرش رضاوند ، وریا غفوری ، محمد نادری ، امیر ارسلان مطهری و مهدی قائدی

این گزارش مفصل است اینجــــــــ Raf خواندن.

256 251

دکمه بازگشت به بالا