فرهنگ و هنر

چرا می‌خواهند با خبر بد جلب توجه کنند؟!

مجید قناد ، که در شبکه هایی مانند جام جم کار می کند ، می گوید مهم نیست که در کدام شبکه کار کند ، سرگرمی کودکان مهم است. وی همچنین تأكید كرد كه شایعات بیمار بودن وی غیرواقعی است. او خوب و مشغول است.

در مصاحبه ای با نازک نارنجی ، مجید قناد ، مجری کودک تلویزیون ، شایعات بیمار بودن و عروق کرونا را که قبلاً به آن اشاره شد ، رد کرد و توضیح داد: “افراد زیادی با من تماس گرفته اند و نگران هستند.” می خواهم بگویم که خوب و بدون درد هستم و برای همه بیماران آرزوی سلامتی دارم.

وی افزود: “ببینید ، افرادی هستند که این شایعات را منتشر می کنند و این هرگز خوب نیست ؛ آنها باید از نظر وجدان ببینند که چرا می خواهند مورد توجه اخبار بد قرار گیرند؟ چرا آنها این کار را نمی کنند؟ خبرهای خوب ، حتی دروغ؟ از آنجا که همه ما نگران آب و هوا و کودکان سیستان و بلوچستان هستیم ، چرا باید نگران اخبار بد باشیم؟ من نمی دانم آنها به دنبال چه چیزی هستند و با چه قیمتی.

قناد که یکی از پیشکسوتان ارائه خدمات کودک و نوجوان در تلویزیون است ، برنامه خود را ادامه می دهد ، “لوبیا ، فردا به زودی بیایید” ، مجری برنامه حمید علیزاده ، به دلیل بیماری عروق کرونا قلب درگذشت. من مسئول ایجاد و مدیریت آن هستم. “لوبیا فردا به زودی” جمعه ساعت 3:15 بعد از ظهر از شبکه آموزش پخش می شود. او به من یادآوری کرد که من یک برنامه “کودکان ایران” نیز برای شبکه جام جم دارم.

برنامه “لوبیا فردا به زودی می آیند” گلچینی از برنامه ها و تجربیات گذشته عمو قنادی است. علاوه بر برنامه های جدید شامل گفتمان ، شعر ، موسیقی ، مسابقات و نمایش های عروسکی مانند مسابقه “گل گفتی و گل گفتی”.

برنامه “لوبیا فردا به زودی”

شیرینی پزی سرانجام در پاسخ به این است که چرا او دیگر در گروه کودکان شبکه دو سیما فعالیت نمی کند و اگر در این زمینه درخواستی دارد؟ وی گفت: شاید آنها نیازی به این درخواست ندارند ، اما فرقی نمی کند ، همه ما از یک خانواده هستیم. چه من کار کنم و چه همکارم ، به همین دلیل بچه ها سرگرم می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا