ورزشی

آغاز رقابت جهانی سعید معروف برای گرفتن یک کرسی مهم

ورزشکاران می توانند با ورود به دهکده المپیک توکیو به نامزدهای IOC رأی دهند.

به گزارش نازک نارنجی ، به دنبال افتتاح دهکده ورزشکاران المپیک توکیو ، رأی گیری برای اعضای کمیسیون ورزشکاران کمیته بین المللی المپیک امروز 13 ژوئیه (22 ژوئیه) آغاز و در 3 اوت (12 ژوئیه) پایان می یابد و نتیجه اعلام خواهد شد یک روز بعد

30 ورزشکار کاندیدای عضویت در کمیسیون ورزشکاران هستند و سعید معروف ، کاپیتان تیم ملی والیبال نیز از ایران شناخته می شود.

* نحوه رای گیری:
ورزشکارانی که در دهکده ورزشکاران زندگی می کنند می توانند در غرفه های رای گیری در ورودی سالن غذاخوری رأی دهند. افرادی که در روستاها و روستاهای دوچرخه سواری یا هتل های دیگر زندگی می کنند صندوق های رای گیری را در تاریخ های مشخص برای رای گیری به مکان ها ارسال می کنند. 11 مرکز اخذ رأی در نظر گرفته شده است.

ورزشکاران می توانند به حداکثر چهار نامزد رأی دهند ، اما آنها باید از رشته های مختلف ورزشی باشند.

از پنج قاره و 19 رشته ورزشی 30 نامزد برای کمیسیون ورزشکاران IOC وجود دارد. 12 نفر از آنها انتخاب می شوند. البته 11 نفر توسط کمیته بین المللی المپیک منصوب شده اند.

کمیسیون ورزشکاران نقش مهمی در کمیته بین المللی المپیک و در واقع صدای ورزشکاران سراسر جهان دارد.

* نام داوطلبان به شرح زیر است:
1- دیانا گابی از نامیبیا (رشته تیراندازی)
2- ردیابی الشمار از سوئد (شنا)
3- معتز برشم از قطر (دو و میدانی)
4- دانکا بارتیکووا از اسلواکی (تیراندازی)
5. آلیستر براونلی از انگلستان (سه گانه)
6- کیت کمپبل از استرالیا (شنا)
7- تین چن چو از چین تایپه (بدمینتون)
8- اوکسانا چاسوویتینا از ازبکستان (ژیمناستیک)
9. فردریک داکر از جامائیکا (دو و میدانی)
10. آنتونیو فردیناندز از ونزوئلا (کاراته)
11. چارلز فرناندز از گواتمالا (پنج مدرن)
12. جولیان فلچر از برمودا (شنا)
13. روبرتو فورتادو از کاستاریکا (دوومیدانی)
14. پائو گاسول از اسپانیا (بسکتبال)
15. دیوید هارت از ایرلند (هاکی)
16. بریجت هارتلی از آفریقای جنوبی (قایقرانی)
17. وید کاواتسنیک از اسلوونی (هندبال)
18. همفری کایانگ از کنیا (راگبی)
19. پاولوس کنتیدس از قبرس (قایقرانی)
20. آناستازیا کوژنکووا از اوکراین (قایقرانی)
21. سانتیاگو لانگ از آرژانتین (قایقرانی)
22- سعید معروف از ایران (والیبال)
23- ابن یوسف از C ع te d’Ivoire (دو و میدانی)
24. ماکسیم میرنی از بلاروس (تنیس)
25- یوکی اوتا از ژاپن (شمشیربازی)
26. فدریکا پلی گرینی از ایتالیا (شنا)
27- تیاگو پریرا از برزیل (شنا)
28- رایان پینی از گینه نو (شنا)
29. ایكاترین استفانیدی از یونان (دوومیدانی)
30. Maja Voluswaska از لهستان (دوچرخه سواری در کوهستان)

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا