ورزشی

فدراسیون والیبال باید الگوی پیشرفت و توسعه دیگر فدراسیون‌ها باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از فدراسیون والیبال ، مجمع عمومی عادی سالانه فدراسیون والیبال روز یکشنبه (11 تیر) به ریاست مهدی علینژاد معاون وزیر ورزش و با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون برگزار شد.

مهدی علینژاد ، معاون قهرمانی و توسعه ورزش حرفه ای وزارت ورزش و جوانان که تأکید کرد مردم ایران نگرش و نگرش مثبتی به والیبال دارند ، در مورد موفقیت والیبال ایران صحبت کرد: “آنچه برای والیبال ایران در بازگشت به المپیک ، پیروزی در بازیهای آسیایی ، شرکت در لیگ ملل و هیجاناتی که جامعه با پیروزی در والیبال کسب کرد ، همه بخشی از موفقیت در ورزش است.
کار با برنامه ریزی کد شده در رده های کلیدی ، شناسایی استعدادها ، تشکیل مراکز استاندارد والیبال در کشور ، نشان دادن برنامه ریزی ، تفکر صحیح و همکاری دقیق در این زمینه برای دستیابی به اهداف. ورزش

معاون معاون ورزشی با اشاره به برد و باخت در مورد حاکمیت ورزش افزود: “در تمام تیم های ورزشی جهان تغییر ایجاد شده است. به عنوان مثال در جام جهانی فیفا نمی توان گفت اگر تیمی یک قهرمان شود اگر به عملکرد والیبال ایران نگاهی بیندازیم ، می بینیم که روند رو به رشد این رشته در این سالها رو به رشد است. اما اگر بخواهیم به یکی از نقاط ضعف والیبال بپردازیم ، بگویم که والیبال در بخش زنان ضعف دارد. خدا را شکر ، در این زمان ها ، با حضور دکتر فریبا محمدیان به عنوان نایب رئیس فدراسیون زنان ، مطمئن هستیم که با برنامه ریزی های انجام شده ، این رشته از زنان.

وی در مورد حضور تیم ملی مردان ایران در المپیک توکیو افزود: امروز تیم ملی والیبال ایران یکی از 12 تیم المپیک است. این واقعیت که والیبال و بسکتبال ما در 12 تیم برتر دنیای المپیک قرار گرفته است ، نشان می دهد که ورزش ما از وضعیت خوبی برخوردار است. حضور مداوم تیم ملی فوتبال در جام جهانی و حضور والیبال و بسکتبال در المپیک نشان می دهد که ما همچنین توانسته ایم در رشته های تیمی خود موفقیت کسب کنیم.

با این حال ، علینژاد سطح انتظار از اوج والیبال را خواند و گفت: “اکنون سطح انتظار از والیبال ایران در حال افزایش است و در واقع این مدیریت والیبال است که با عملکرد خوب سطح انتظارات را بالا می برد ، در حالی که 12 تا 13 سال در گذشته والیبال ایران در رقابت برخی تیم ها ، هیجان انگیز بود.

معاون ورزشی در مورد حضور والیبال المپیک و نتایج احتمالی گفت: امیدواریم در مسابقات اصلی که همان المپیک است ، بدون توجه به هیچ نتیجه ای ، والیبال ایران عملکرد خوبی از خود نشان دهد و تصاویر زیبایی را شاهد باشیم. “

در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه فدراسیون ، مهدی اسلامی خزانه دار گزارشی از 102 درصد درآمد مالیاتی فدراسیون والیبال از بخش خصوصی ارائه داد. درآمدی جدا از بودجه دریافتی فدراسیون از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش. علینژاد با تحسین دستاوردهای فدراسیون در زمینه درآمدزایی گفت: فدراسیون والیبال می تواند الگوی رشد ، پیشرفت و موفقیت پایدار سایر فدراسیون های ورزشی باشد. موفقیت و تکرار موفقیت دشوارتر است ، اما والیبال نشان می دهد که می داند چگونه این کار را به خوبی انجام دهد.
وی در پایان از سالها فعالیت محمدرضا داورزنی در رشته های مختلف ورزشی که موجب خیر و برکت بوده تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد والیبال ایران بتواند نتایج خوبی را در عرصه المپیک کسب کند.

دکمه بازگشت به بالا