استان ها

دو پایگاه جدید برای تسریع واکسیناسیون در قزوین راه اندازی می شود

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ منوچهر حبیبی در جلسه ای در مقر تاجگذاری در استان قزوین که شنبه شب توسط استاندار برگزار شد ، اظهار داشت: مهمترین مأموریت ما مقابله با تاج است تا خدمات استانی زیر سوال نرود.

وی افزود: “جلسات رئیس تاج در استانها و شهرستانها باید ادامه داشته باشد ، زیرا در حال حاضر استان های همسایه ما در وضعیت قرمز قرار دارند و این مسئله می تواند بر افزایش تعداد بیماران در استان تأثیر بگذارد. “

معاون تاج تاج در استان قزوین یادآور شد: برای کنترل تاج همان پروتکل ها و واکسیناسیون لازم است و اگر مردم آن را طبیعی بدانند ، همه تلاش ها زیر سوال می رود و می توانیم به یک بحران وارد شویم.

image_2021_7_10-19_17_12_205_NDF

وی گفت: با گذشت بیش از 17 ماه ، هم کادر پزشکی و هم مردم خسته شده اند ، اما ما چاره ای جز رعایت پروتکل ها نداریم ، در غیر این صورت موج جدید استان را به شرایط ویژه می رساند.

انطباق 67٪ استان را نمی خواهند

حبیبی افزود: آمارها نشان می دهد میزان انطباق با پروتکل های استانی به 67 درصد کاهش یافته است و اگر نتوانیم این وضعیت را تقریباً به 90 درصد برسانیم ، مدیریت شرایط دشوار و پیچیده است.

وی گفت: “مراکز معاینه دهان و دندان برای دانشجویان جدید باید به تأخیر بیفتد تا آسیب نبینیم و کودکان آلوده نشوند.”

حبیبی گفت: از فردا با توافق با ارتش و جمعیت هلال احمر در قزوین دو پایگاه جدید واکسیناسیون اضافه می شود و از این هفته روند واکسیناسیون سریعتر انجام می شود.

حبیبی 3

معاون ستاد تاج استان قزوین یادآور شد: در شهرداری ها ، فرمانداران باید کنترل بیشتری بر مناطق بسته داشته باشند و به مردم کمک کنند پروتکل بگیرند و جدی بگیرند تا اصناف نشکنیم.

وی افزود: امروز به طور متوسط ​​13 تزریق در روز انجام می شود که می توانیم روزانه 20 هزار تزریق را افزایش دهیم.

دکمه بازگشت به بالا