اجتماعی

نجات ١٠ نفر از حریق ساختمان مسکونی

سخنگوی اداره آتش نشانی و ایمنی شهرداری تهران از نجات سه نفر در پی آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با نازک نارنجی ، در این باره اظهار داشت: ساعت 1:30 بامداد امروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در بلوار نبراد ، میدان مقداد یکم شروع شد و در بیست و پنجمین سیستم ایمنی و ایمنی شهرداری تهران گزارش شد. خدمات. امروزه دو ایستگاه به همراه یک نردبان هیدرولیکی و یک وسیله نقلیه حامل تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه می دهد: منطقه آتش سوزی یک ساختمان مسکونی پنج طبقه است. آتش سوزی در یکی از اتاق خواب های طبقه اول واحد زندگی آغاز شد و به اتاق های نشیمن مجاور گسترش یافت.

ملکی گفت: آتش سوزی به بالکن در طبقه بالا گسترش یافته و روی میز پخش شده در واحد طبقه بالا است. دود شدید کل ساختمان را فرا گرفته بود. این ساختمان از یک طرف حیاط پشتی و از طرف دیگر از گذرگاه چشم پوشی می کند.

وی گفت كه امكان نجات افراد از طریق آسانسور وجود ندارد ، حتی اگر آتش نشانان همزمان چند نفر را از روی پنجره ها بر روی نردبان هیدرولیك خارج كردند ، تعداد بیشتری نیز در داخل ساختمان محبوس بودند. آتش نشانان هنگام اطفا حریق برای نجات افراد محبوس شده در داخل ساختمان ، به داخل ساختمان رفتند.

ملکی افزود: سرانجام آتش نشانان 5 نفر را از این ساختمان تخلیه کردند.

وی گفت: آتش نشان توسط آتش نشانان خاموش شد و از گسترش بیشتر جلوگیری کرد.

ملکی گفت: “مردم برای جلوگیری از ورود افراد غریبه ، نرده هایی را جلوی بالکن خود قرار می دهند.” اما این نرده ها باید باز شوند ، آتش نشانی اهمیت داده است که نگهبانان باید باز باشند تا بتوانند در صورت لزوم عملیات باز شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا