حوادث

آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی کرونا

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا آخرین وضعیت اجرای ممنوعیت های رانندگی مختص کرونا را توضیح داد.

سرهنگ عین الله جهانی در مصاحبه با نازک نارنجی ، با اشاره به ظهور مجدد تاج کشور و ممنوعیت های رانندگی توسط ستاد ملی تاج ، گفت: “کاری که پلیس راهنمایی و رانندگی انجام می دهد تأیید دفتر رئیس تاج ملی است.” در به همین منظور ، ممنوعیت تردد در شب از ساعت 22:00 در خیابانهای شهرهای کشور ، از جمله شهرهای ایالتهای قرمز ، نارنجی ، زرد و آبی ادامه خواهد داشت و تا ساعت 3:00 بامداد ادامه دارد.

وی ادامه داد: همانطور که بارها گفته شده است ، وسایل نقلیه غیرقانونی که در بعضی مواقع مسافرت می کنند ، توسط دوربین ها و همچنین پلیس راهنمایی و رانندگی تحت تعقیب قرار می گیرند. به همین ترتیب ، آن دسته از افرادی که به دنبال آسیب رساندن به پلاک خود هستند ، علاوه بر جریمه و اجرای قانون ، می توانند مرتکب تخلف نیز شوند و بنابراین آن را به دادستان گزارش می دهند.

جهانی همچنین در مورد ممنوعیت سفرهای بین شهری گفت: “به دلیل تغییر در رنگ شهرها ، تعداد شهرهای ممنوع نیز در حال تغییر است ، اما در اصل ، اجرای این طرح هیچ تغییری نکرده است.” بنابراین ، حذف پلاک های بومی از شهرهایی که وضعیت قرمز و نارنجی دارند ممنوع است و مشمول جریمه می شود. همچنین ورود پلاک های غیربومی به شهرهایی با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است.

راهور ناجا ، معاون اجتماعی پلیس افزود: پلیس نیز قانون را اجرا و این وسایل نقلیه را جریمه می کند.

سرانجام ، وی به مردم توصیه كرد تا آنجا كه ممكن است در چارچوب ظهور مجدد تاج كشور از مردم پرهیز كنند و هرگز به سفرهای غیرضروری نروند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا