اجتماعی

معاون وزیر کشور: پیگیر تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ها و دهیاران هستیم

معاون مهندسی عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به خاموشی و گرمای اخیر هوا در کشور ، از شهرها و مناطق روستایی خواست با صرفه جویی در مصرف آب و کاهش مصرف آب ، انرژی خود را حفظ کنند. برق برای غلبه بر وضعیت فعلی انرژی . مصرف. مدیریت شهرها و روستاها.

به گزارش نازک نارنجی ، مهدی جمالی نژاد در هفتم تیرماه همزمان با هفته شهرداری و دهیاری در حاشیه پروژه های شهرداری کاشان به ارزش 40 میلیارد تومان ، افزود: مدیریت شهری و روستایی باید صرفه جویی در مصرف آب و برق و موثر باشد. همکاری با دستگاه های شریک برای کمک به مدیریت تلفات آب ، ضمن کاهش مصرف آب و برق در مجتمع های شهری و اماکن عمومی در شهرها و روستاها.

رئیس سازمان شهرها و دهیاری های کشور با تشکر از شهرداری کاشان برای اجرای 10 پروژه عمران شهری در زمینه ایمنی ، ورزش ، فرهنگ و زیرساخت ها با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان ، تصریح کرد: با وجود تحریم ها و تاج ، روند ساخت و ساز و پیشرفت در کشور متوقف نشده است و در هفته عروسی در شهرها و روستاها ، بسیاری از پروژه ها در شهرها و روستاها راه اندازی شد.

جمالی نژاد ، با بیان اینکه یکی از بی نظیرترین و ایده آل ترین پروژه ها افتتاح یک پروژه اطفا fire حریق است ، افزود: “این پروژه توسط یک خیریه خیریه انجام شده و ما در کشور حتی یک مورد را نمی شناسیم و امیدواریم که اهدا کنندگان بتوانند به مدیریت مناطق شهری و روستایی در این منطقه کمک کنید. “به.

به گفته وی ، موسسات خیریه بیشتر در ساخت مدارس ، مساجد ، دارو و سایر موارد مشارکت دارند ، اما در کاشان پروژه های زیادی توسط مدیریت شهری انجام شده است که از آنها سپاسگزاریم.

رئیس سازمان شهرها و دهیاری ها با بیان اینکه این سازمان آیین نامه های استخدامی را در شهرداری ها در اجرای بند (ل) تبصره (12) قانون بودجه سال 1400 تهیه و با احترام شورای وزیران جهت مراحل قانونی با امضای وزیر کشور. در مورد اصلاح مقررات استخدام در دهیاران توسط دولت ، این سازمان همچنین اشاره کرد و افزود: “ما در مورد ادامه تغییر وضعیت کارکنان شهرداری و راه اندازی اشتغال در دهیاران جدی هستیم. امنیت”.

وی با سازگاری با گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ، در ادامه به صدور احكام مربوط به وظایف شهرداری ها و دهیاری ها در قانون بودجه امسال اشاره كرد و گفت: “انطباق با احكام سال های 1998 و 1999 ، خوب است احکام قانون اکنون بودجه سال در زمینه مدیریت شهری و روستایی ، و امسال هزار میلیارد تومان برای تهیه نردبان های آتش نشانی برای مراکز در شهرستان ها و شهرهای بزرگ اختصاص داده شده است ، و در عین حال ، پیش اعتبارها در اوراق مشارکت ، پرداخت تسهیلات و چندین اعتبار ارائه می شود. پیش بینی می شود که آنها صادر شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا