ورزشی

انصاریفرد: هیچ تیمی دوست نداشت با ایران همگروه شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، قرعه کشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی است 2022 قطر ساخت آسیا است و تیم های کره جنوبی تیم هایی از کره جنوبی ، امارات ، عراق ، سوریه و لبنان به این تیم ملحق می شوند.

کریم انصاری فرد ، بازیکن تیم ملی ایران ، در مصاحبه ای در سایت فدراسیون فوتبال درباره قرعه کشی گفت: “برای ما بازیکنان تیم ملی از ابتدا بی ربط بودند. تیم هایی که می توانیم با آنها همراه باشیم تیم ما آنقدر قدرتمند و غافلگیر کننده است که دیگر حریفان از حضور در کنار ایران می ترسند. مطمئناً هیچ یک از تیم ها دوست نداشتند که ما در یک گروه قرار بگیریم.

کریم انصاری فرد در ادامه تأکید می کند: اگر بخواهیم در مورد قرعه کشی نظر تخصصی بدهیم ، یکی از مهمترین نکات این است که سفر طولانی دیگری غیر از بازی کره جنوبی که رقیب سنتی ما نیز است ، نداریم. این اجتناب از سفرهای طولانی نمره مثبت لوتو است. درست است که عراق بازی اخیر مقابل ما را از دست داد ، اما در سال های اخیر همیشه حریف ایران بوده است. به این ترتیب باید بتوانیم در همه مسابقات عملکرد خوبی داشته باشیم و هیچ حریفی را دست کم نگیریم.

انصاری فرد در پاسخ به این عقیده که بسیاری از هواداران فوتبال معتقدند گروهی که ایران در آن از سایر گروه ها راحت تر است ، گفت: “بازی با هر حریف دیگری کار آسانی نیست و ما کار سریع نیستیم. جلو”. همچنین لازم است از تجربیات گذشته بدانید و دریابید که اندکی سهل انگاری تیم ملی ایران را در شرایط دشواری قرار می دهد. بنابراین ، ما باید با تمرکز و دقت بالایی مقابل حریفان خود قرار بگیریم تا بتوانیم با رسیدن به جام جهانی مردم را خوشحال کنیم.

تیم ملی مهاجم ایران در پایان می گوید: فوتبال هرگز قابل پیش بینی نیست. ما باید به همه مخالفان خود احترام بگذاریم و به هیچ وجه اول به فکر خودمان نباشیم. در همان زمان ، کار کوهنوردی ما کمی دشوار بود. این نشان می دهد که ما باید با تمام انرژی بازی کنیم ، برنامه ریزی کنیم و به درستی آماده شویم و اجازه حضور در جام جهانی را بگیریم. در این مرحله همه چیز با مرحله قبل متفاوت است و ما در مورد کشش سریع و راحت بحث نخواهیم کرد. کار ما هرگز آسان نبود. در پایان ، همانطور که قبلاً گفتم ، ما تیم ملی ایران هستیم و فقط یک مسئله در ذهن داریم. در جام جهانی شرکت کنید و مردم ایران را خوشحال کنید.

دکمه بازگشت به بالا