ورزشی

فتح‌الله‌زاده:مجیدی نگران پرونده استراماچونی و کسر6 امتیاز است/نظری و عبدیان شرایط حساس استقلال را درک کنند

سازگار با گزارش ها شفافعلی فتح الله زاده در مورد حضورش در محل تمرین استقلال و دیدار با فرهاد مجیدی و بازیکنان این تیم اظهار داشت: من دیروز به محل تمرین رفتم زیرا احساس کردم در باشگاه فاصله ای بین همه وجود دارد. آزادی بازیکنان و کارکنان خوب است و همه به سختی کار می کنند ، اما متأسفانه مدیریت در سال گذشته اتفاق نیفتاده است.

وی افزود: باشگاه بزرگی مانند استقلال نباید طی دو سال چهار مدیرعامل را تغییر دهد. به گفته آنها 160 میلیارد دلار به این باشگاه آمده است زیرا این باشگاه می تواند با این تعداد به خوبی مدیریت كند اما اگر مدیرعامل باشگاه در نیم فصل تغییر كند ، مشخص نیست كه چگونه این پول خرج می شود.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تأکید می کند: شاید باورتان نشود ، اما من شخصی را می شناسم که دو بار از استقلال خواسته است. یعنی وقتی مدیریت تغییر می کند ، آن شخص نیز درخواست می کند و پول دریافت می کند ، اما من برخی را می شناسم که ده سال است پول خود را دریافت نکرده اند. اینها مشکلاتی است که در باشگاه استقلال وجود دارد و نمی توان آنها را کتمان کرد.

فتح الله زاده اظهار داشت: در کل این باشگاه دارای هزینه است و پرونده استراماچونی نیز مفتوح است. اگر اشتباه نکنم ، مبلغی در حدود 40 میلیارد تومان باید توسط مربی پرداخت شود و اگر این اتفاق نیفتد ، 6 امتیاز از تیم گرفته می شود ، جایی که به استقلال ضربه می زند. می تواند بسیار بد باشد

وی در مورد دوران مسئولیت خود در باشگاه استقلال گفت: ما همچنین بدهی داریم اما وقتی الان اعداد و ارقام را می شنوم واقعاً متعجب می شوم. گروهی از دوستان نادان بودند و همه اینها را به گردن ما می انداختند اما کل بدهی که باید پرداخت می کردم و به سازمان تربیت بدنی قول داده ام 13 میلیارد تومان بود که در این شرایط پول نیست. از طرف دیگر ، آزادی بازیکن می خواهد بویان او گفت بازی نمی کند اما نزدیک به 20 میلیارد تومان پول دریافت کرد. ما زمینی به نام استقلال ایجاد کردیم و سند آن نوشته شده بود که هزار میلیارد تومان ارزش دارد ، اما هیچ کس به این موضوع اشاره نکرد. من به شدت از بی اخلاقی رنجیده ام و معتقدم که کسانی که برای استقلال تلاش می کنند نباید به این سرعت محکوم شوند ، زیرا چنین تهمت هایی مجازات دارند و خدا مراقب بندگان خود است.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به فارس گفت: دیروز به منطقه تمرین رفتم زیرا احساس کردم بچه ها به روحیه احتیاج دارند. فرهاد مجیدی | منطقی او از ما استقبال کرد و بازیکنان رفتار خوبی داشتند. وقتی فرشید اسماعیلی را دیدم شوکه شدم ، چون او واقعاً به من احترام گذاشت ، احساس کردم اگر این بازیکنان به خوبی مدیریت شوند ، بهترین عملکرد را خواهند داشت ، چون معتقدم بازیکنی مثل قائدی یا همان اسماعیلی می تواند در بهترین تیمها بازی کند در اروپا. مسعود ریگی بازیکنی است که نمی تواند بازی را ببیند ، اما هواداران می دانند او چقدر در تیم تأثیرگذار است. دیروز وقتی این بازیکنان را دیدم واقعاً ناراحت شدم که چرا تیمی با چنین دارایی باید اینقدر نگران باشد. از جانب قراب، محمد نوراری و امیر حسین من همچنین از صادقی برای حضور در کنار من تشکر می کنم.

فتح الله زاده در پاسخ به این سوال که نگرانی های فرهاد مجیدی چیست ، گفت: مجیدی نگرانی های زیادی دارد که در واقع درست است. او استرس و کمبودی در مورد Stramaccioni دارد که اگر 6 امتیاز از استقلال گرفته شود ، این تیم می تواند در لیگ قهرمانان شکست بخورد. به همین دلیل ، من از غم و اندوه و اضطراب وی آگاه هستم و انتظار دارم که او در مورد نحوه پاسخگویی به خواسته های مربی فکر کند.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درباره درگیری های مهدی عبدیان و حجت نظری و احمد مددی پس از جدایی دو عضو هیئت مدیره مدیران وی گفت: “اینها چیزهای بدی است.” البته باید بگویم که پایان دادن به این مسائل وظیفه من و دیگر پیشکسوتان استقلال است و در این شرایط باید اختلافات کنار گذاشته شود. از نظر تئوری و عبدیان آنها مستقل هستند و فرض کنیم که آنها نیز بد عمل کرده اند ، آیا ما اشتباه نمی کنیم؟ حساس هنوز 6 بازی مهم باقی مانده و یک بازی مهم دیگر جام حذفی با یک رقیب دیرینه که استقلال باید به آن افتخار کند.

وی ادامه داد: هرکسی که مستقل است و ادعای استقلال دارد باید شرایط را درک کند و اختلافات را رد کند. اکنون زمان آرامش فرهاد مجیدی و بازیکنانش است و همه باید برای موفقیت این تیم دعا کنند. صلح و موفقیت در استقلال آسان نیست و همه مدعیان باید آستین بالا بزنند.

دکمه بازگشت به بالا