استان ها

آرزوی مرم آبیک در تامین آب شرب گوارا در حال محقق شدن است

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور در مراسم حفاری و آغاز عملیات احداث تصفیه خانه تصفیه آب موقت و اضطراری در شهرستان آبیک اظهار داشت: پروژه انتقال آب سد طالقان به شهر آبیک و پس از آن استان قزوین یکی از کارهای بسیار است طی سالها اجرا شده و خواسته های مردم را برآورده می کند. شد.

استاندار قزوین اظهار داشت: تأمین آب آشامیدنی از اولویت های مهم و اصلی دولت و پروژه انتقال آب آبیک از ساخت و سازهای مهم و آموزنده است.

جمالی پور اظهار داشت: با توجه به نیاز به تأمین آب آشامیدنی پایدار و پایدار برای شهروندان آبیک ، انتقال آب آشامیدنی در این شهرک به صورت مستقل و با اولویت تعریف شده است و امیدواریم شاهد رضایت روشنفکران و مردم نجیب این شهرستان باشیم. آبیک با رعایت این درخواست

استاندار قزوین اظهار داشت: ما به مردم شهرک آبیک قول دادیم که این پروژه زودتر از موعد اجرا شود اما با محدودیت های اعتباری ما را به چالش کشیدند و ضمن عذرخواهی از مردم ، سعی می کنیم خبرهای خوب پروژه مردم را به اطلاع مردم برسانیم ماه بعد. “بگذارید بدهیم.

بازدید از 4

وی گفت: “بدیهی است که مردم باید بدانند که ما در اجرای این پروژه با دشواری ها و مشکلاتی روبرو هستیم ، و سنگلاخی مسیر و همچنین عبور خطوط لوله گاز و مساحت جاده که آن را کاملاً چالش برانگیز کرده است. برای غلبه بر موانع مدیران و نمایندگان. “ام.

جمالی پور یادآور شد: با وجود محدودیت های اعتباری ، ما همچنین به پیمانکاران اطمینان دادیم که منابع مالی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت تا پروژه در زمان مناسب افتتاح شود.

استاندار قزوین اظهار داشت: با اتمام عملیات آب شرب سد نهب ، کار خوبی در منطقه تاکستان انجام شده و با اتمام پروژه انتقال آب سد طالقان در آبیک و سایر مناطق استان ، ما امیدواریم که نیاز طولانی مدت مردم به آب آشامیدنی سالم و سالم برآورده شود.

دکمه بازگشت به بالا