اجتماعی

همدردی مدیران ۲ خبرگزاری با نازک نارنجی و ایرنا

در پیام های جداگانه مدیر عامل نازک نارنجی ، مدیران خبرگزاری های نازک نارنجی و صداوسیمای افغانستان درگذشت ناگهانی خبرنگار پس از واژگونی اتوبوس را تسلیت گفتند.

همزمان با نازک نارنجی ، در پی حادثه دلخراش اتوبوس که در نقده رخ داد ، مجید قلی زاده مدیر عامل خبرگزاری نازک نارنجی به علی متقیان مدیر عامل خبرگزاری نازک نارنجی و محمدرضا نوروزپور مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی تسلیت گفت.

قلی زاده پیام تسلیت خود را نوشت: خبر درگذشت ناگهانی و تلخ خانم مهشاد کریمی گزارشگر محترم نازک نارنجی و خانم ریحانه یاسینی ، خبرنگار محترم ایرنا ، در یک سانحه رانندگی ، انتقادات زیادی را در قلب جامعه بزرگ رسانه ای کشور به جا گذاشت.

اینجانب به نمایندگی از خبرنگاران ، مدیران و کارکنان خبرگزاری نازک نارنجی این مصیبت را به حضرتعالی ، خبرنگاران ، مدیران و کارکنان خبرگزاری های نازک نارنجی و ایرنا و به ویژه خانواده های آن مرحوم تسلیت عرض می کنم. عزت با عنایت امام رضا (ع) نسبت به آنها. من برای بازماندگان برای رحمت بزرگ خداوند و صبر جمیل دعا می کنم. غم و اندوه خود را با همکاران خود در خبرگزاری نازک نارنجی در میان بگذارید.

سید عیسی حسینی مزاری ، مدیر کل آژانس صدای افغانستان (آوا) نیز با ابراز تاسف از این واقعه اظهار تاسف کرد:

“ما در آژانس صدای افغان از دست دادن خواهرانمان سوگواریم. ما برادران روزنامه نگاران را با گوشت و خون خود لمس کردیم ، به ویژه 9 روزنامه نگار کشته شده در حمله تروریستی داعش در کابل در ژانویه 1996. بنابراین ، ما از این ناراحت هستیم مرگ دو خبرنگار زن ایرنا و نازک نارنجی. “ما با مدیران عامل ، سردبیران و دبیران ، همکاران و روزنامه نگاران این دو رسانه فعال همدردی می کنیم و همیشه در جایگاه خود هستیم. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا