ورزشی

چرا عضو هیات مدیره استقلال استعفا کرد؟

داریوش دلفانی در مورد استعفای خود از هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: “طی چند روز گذشته با موفقیت اعتماد وزیر ورزش و جوانان و همچنین آقای علی نژاد را جلب کردم و مسئولیت عضویت در هیئت مدیره باشگاه استقلال. “

وی افزود: خدا شاهد است که من 40 سال از زندگی ام از استقلال حمایت کرده ام و از هواداران این تیم راضی و از اندوه آنها ناراحتم و من یک فوتبالیست هستم که به سطح مدیریت بازیکنان رسیده ام. – اولین باشگاه کشور از جمله فولاد ، شاهین بوشهر ، استقلال اهواز و … از زمین. با توجه به جو حاکم بر استقلال و این واقعیت که بسیاری از هواداران و اخلال گران در مسابقات باشگاه استقلال شرایطی را ایجاد کردند که واقعاً احساس می کردم که حضور من در این باشگاه نمی تواند مثمر ثمر باشد.

عضو مستعفی استقلال به فارس تأکید کرد: “حتی با داشتن یک برنامه خوب ، تصمیم گرفته ایم همدلی بین مدیریت و کادر فنی و سرمربی ایجاد کنیم و برنامه خوبی برای صعود به قله استقلال داریم ، اما متاسفانه برخی از من و اعضای دیگر اشتباه می کنند. »هیئت مدیره و حتی مقامات موقت کشور ناجوانمردانه حمله می کنند. شاید حضور یک تیم مدیریتی جدید برخی از افراد را در معرض خطر قرار دهد زیرا ما مایل به مبارزه با هر عنصری هستیم ، اما آنها سعی می کنند با ایجاد یک وضعیت اقدامات خود را توجیه کنند و در پایان من هیچ یک از خوشبخت ترین زندگی خود را ایجاد نکردم و آن را در هیئت مدیره.

دلفانی اظهار داشت: از اعتماد آقای سلطانی فر تشکر می کنم و پیگیری می کنم. چند روز دیگر ، مشکلات مدیریتی استقلال به طور جدی پیگیری می شود و ما انتظار داریم استقلال در بازی امشب و همچنین بازی های آینده جام برنده شود. حذف موفقیت آمیز بود و قلب میلیون ها هوادار را با این تم شادی می آورد.

258 41

دکمه بازگشت به بالا