ورزشی

بیجار میزبان اردوی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان

نازک نارنجی / کردستان رئیس هیئت بوکس استان کردستان از برگزاری اردوی ملی بوکس جوانان از 25 جولای در شهر بیجار خبر داد.

ظهر چهارشنبه (2 تیر) سید مهدی ابراهیمی رئیس هیئت بوکس استان کردستان در گفت وگو با نازک نارنجی ، از مدیریت اردوی ملی بوکس جوانان در بیجار خبر داد و گفت: بیجار برای پنج روز اول اردو ، روند انتخاب تیم ملی بوکس جوانان انجام می شود.

ابراهیمی گفت: سرانجام پس از مراحل انتخابی ، اعضای تیم ملی جوانان و جوانان انتخاب می شوند و اردو به مدت 15 روز ادامه دارد.

مربی ملی بوکس جوانان ایران ادامه می دهد: بوکس ملی پوشان جوانان ایران به میزبانی رضا مهدی پور برگزار می شود و توسط مرتضی سپهوند ، ایمان طیبی ، محمد مهدی پور و سید مهدی ابراهیمی منصوب می شود تا از تاریخ 15 آگوست به مسابقات بوکس قهرمانی آسیا در امارات اعزام شود.

رئیس هیئت بوکس استان کردستان با اشاره به تیم بوکس در کردستان گفت: برای انتخاب اردوی انتخابی. “انجام شد.

وی افزود: مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان آسیا در 13 وزن و مسابقات بوکس جوانان در 10 وزن اوت در امارات برگزار می شود.

ابراهیمی اظهار داشت: با توجه به فعالیت های خوب و مهارت یابی در کردستان ، هفته گذشته هیئت بوکس استان کردستان توسط فدراسیون بوکس کشور به عنوان هیئت پیشرو کشور انتخاب شد ؛ بوکسورهای خوبی در کردستان حضور دارند و انتظار داریم 5 نوجوان و 3 تا 5 جوان کرد را در تیم ملی ببینیم.

سرانجام وی گفت: خوشبختانه در سال اول مسئولیت هیئت مدیره ، بوکس کردستان از جایگاه 18 کشور به مقام اول رسید و این نتیجه تلاش همه مربیان بوکس کرد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا