اجتماعی

مقامات کالیفرنیا در جست و جوی عامل حمله به ده‌ها پلیکان قهوه‌ای

حمله چندین پلیکان قهوه ای بال های پرندگان را شکست ، و اکنون توسط مقامات محلی در حال بررسی است تا مشخص شود آیا آسیب جدی به انسان وارد کرده است.

به گزارش نازک نارنجی ، مقامات گفتند: از اکتبر سال گذشته تاکنون بیش از 30 پرنده زخمی در سواحل شهرستان اورنج مشاهده شده اند.

به گفته مرکز حفاظت از تالاب ها و حیات وحش اورنج کانتی ، از این تعداد 22 پرنده دچار شکستگی و برجستگی های متعدد شدند.

در این گزارش آمده است که هر 22 پرنده در مرگ خاموش کشته شده اند تا باعث بیماری نشوند.

الیزابت وود ، دامپزشک گفت: “این آسیب ها بسیار جدی هستند و نیاز به جراحی فوری و مراقبت طولانی مدت دارند.”

وود افزود: ما یکی از پلیکان ها را مستقیماً به بخش عملیات اورژانس فرستادیم تا زخم باز شده را از روی تمام آلودگی ها پاک کند. استخوان از پوست او خارج شد و بالش کاملاً پیچ خورده و پیچ خورده بود.

وی اضافه کرد که مطمئن نیست که صدمات از روی عمد بوده است یا خیر ، اما برای “شکستن” استخوان بازو پرنده به انرژی زیادی نیاز بود.

سروان ، “ما هیچ مظنون ، شاهد و مدرک دیگری به جز پرندگان زخمی نداریم.” پاتریک فوی ، از بخش شیلات و حیات وحش ایالت ، با لس آنجلس تایمز صحبت کرد. آیا مردم این پلیکان ها را گرفته و عمداً آنها را شکنجه کرده و آزاد کرده اند؟ چگونه پلیکان ها را به دست آوردند؟ … از کجا پیدا می کنند؟ انگیزه آنها برای آسیب رساندن به پرندگان چه بود؟ ما هنوز نمی دانیم

وی افزود که به مسئولان مرکز مراقبت اطلاع داده شد که شخصی در این حادثه دست داشته است ، حتی اگر او جزئیات تحقیقات عملی را بیان نکرده باشد.

وی گفت: “بررسی خسارات pelican در اولویت است و وی مردم را تشویق می كند تا اطلاعات خود را با سازمان شیلات و حیات وحش در میان بگذارند.”

درمان Pelican شکسته ممکن است ماه ها به طول انجامد و بین 50 تا 100 هزار دلار هزینه دارد.

به گزارش ایندیپندنت ، پلیکان های قهوه ای که در معرض خطر و خطر نیستند در زمستان به کالیفرنیا می رسند و تحت قانون کنوانسیون پرندگان مهاجر محافظت می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا