حوادث

خواسته دیرینه مردم ری تحقق یافت/ انتصاب اولین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ری

فرماندار ویژه شهر ری با هدف راه اندازی نهمین فرمانده پلیس به دستور پلیس شهر ری گفت: برای انتصاب اولین فرمانده نیروی انتظامی شهر ری ، در واقع آرزوی دیرینه ری ها. برآورده شده

حسین توکلی در مصاحبه با نازک نارنجی وی با توجه به اینکه یکی از خواسته های مردم شهر ری این است که رئیس شهر را به ستاد معرفی کنند ، وی اظهار داشت: شهر ری دارای تاریخچه زیادی است ، عتیقه های بسیار ، پنج منطقه ، 6 شهر واقع در دروازه 17 استانهای جنوبی کشور است. پایتخت از جایگاه ویژه ای در کشور برخوردار است و امنیت آن باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: امروز انواع شهرک های صنعتی و تجاری در کشور وجود دارد ؛ این شهرک به دلیل قرار گرفتن در حاشیه کلانشهر تهران همیشه یکی از اصلی ترین مقاصد سرمایه گذاری در کشور بوده و خدمات خوبی به سرمایه گذاران ارائه می دهد فقط در سال گذشته ، بخش خصوصی 1700 میلیارد تومان در این شهر سرمایه گذاری كرد. توسط عبدالعظیم (ع) و احداث بیشترین تعداد انبارها در شهر ری نیاز به حتی بیشتر دارد ، كه از نظر امنیت ، شهر از دفتر مرکزی به دفتر مرکزی ارتقا یافت ، که به خوبی به این نقطه عطف دست یافت.

وی ادامه داد: در واقع ، طی چند سال گذشته ، یکی از مهمترین مواردی که فرماندار شهر ری به دنبال آن بوده است ، راه اندازی رئیس شهر به ستاد مرکزی است که تبدیل شده و اولین فرمانده منصوب شده است. نیروی پلیس شهر ری. “

فرماندار ویژه شهر ری درباره روند صدور دستور انضباطی در شهر ری و تهیه امکانات و تجهیزات گفت: امنیت شهر ری تأثیر زیادی در امنیت تهران دارد ؛ امروز ، محل احداث ستاد شهر ری پیدا شده است و اعتبارات خوبی را برای نیروی پلیس این شهر دریافت کرده ایم. همچنین 15 اتومبیل و 15 موتورسیکلت خریداری شده و سایر امکانات مورد درخواست دفتر مرکزی بلافاصله ارائه می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا