استان ها

قدردانی شرکت عمران کیش از حماسه حضور در انتخابات ۱۴۰۰

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی کیش ، عبدالنبی شرفی به بیشترین حضور ساکنان و گردشگران جزیره کیش در صندوق های رای تبریک گفت و آنها را به خاطر حماسه سازی همدلی و وحدت ملی تقدیر کرد.
متن کامل پیام عبدالنبی شرفی ، رئیس این شرکت به شرح زیر است:
به نام خدا
انتخابات به عنوان عالی ترین مظهر وحدت ملی و حضور مقتدرانه آنها در صحنه سیاسی ، مهمترین جنبه دستیابی به حاکمیت مردم در نظام اسلامی است. ساکنان و گردشگران جزیره کیش ، 28 ژوئن 1400 ، با حضور پرشور خود در یک حماسه ملی ضمن ابراز وفاداری به ارزشهای مقدس انقلاب و ادای احترام به شهدای ایران اسلامی ، زیباترین نمایش خود را توصیف کردند وحدت عمیق و درک سیاسی
درود بر عزم و تلاش ساکنان جزیره کیش با زمینه ای سربلند برای خلق حماسه وحدت ملی و حضوری قاطع در میدان سرنوشت ساز انتخابات که باب جدیدی از پیشرفت و شکوفایی کشور را باز می کند و به برکت خرد و اطلاعات مردم دریا دهلی. خود صندوق های رأی به دشمنان کشور نشان می دهد که آنها همیشه برای حفاظت از منافع ملی در محل خود هستند.
ضمن آرزوی توفیق بیشتر برای همه مسئولان دولتی و خادمان مردم در نظام اسلامی ، از خداوند متعال می خواهم که زمینه سعادت و آبادانی را در همه شهرها و روستاهای کشور عزیزمان و جزیره زیبای کیش در خلیج فارس فراهم سازد. . روزهای خوشی را برای هر ایرانی مغرور شاهد خواهیم بود.

48

دکمه بازگشت به بالا