ورزشی

لیگ ملت‌های والیبال/ ایران ۱

به گزارش شفاف ، تیم ملی والیبال مردان ایران پنجشنبه 17 ژوئن ساعت 18:30 در دوازدهمین دوره رقابت های لیگ ملت ها به مصاف اسلوونی می رود.

رهبران ایران در 11 بازی گذشته مقابل هلند ، کانادا ، ایتالیا ، بلغارستان و ایالات متحده به پیروزی رسیدند و مقابل ژاپن ، روسیه ، صربستان ، آلمان ، استرالیا و برزیل شکست خوردند.

اسلوونی در مسابقات بسیار خوب ظاهر شده و هشت پیروزی در لیگ ملت های والیبال کسب کرده است. اسلوونی به صربستان ، آلمان و برزیل باخت و برابر ایتالیا ، لهستان ، هلند ، آرژانتین ، کانادا ، فرانسه ، روسیه و استرالیا به پیروزی رسید.

تقابل قبلی دو تیم حتی از سال 2018 آغاز شد ، جایی که تیم ملی اسلوونی در یک بازی دوستانه 3 بر 2 ایران را شکست داد.

تیم ملی والیبال اسلوونی با هشت برد 23 امتیاز دارد و در رده چهارم این رقابت ها قرار دارد. به همین ترتیب ، تیم ملی والیبال ایران 18 امتیاز با پنج برد کسب کرده و در مکان هشتم این رقابت ها قرار دارد.

بزرگان ایرانی به همراه سعید معروف ، سید محمد موسوی ، میلاد عبادی پور ، میثم صالحی ، مسعود غلامی ، صابر کاظمی و آرمان صالحی (کتاب) مقابل برزیل صف آرایی کردند.

ست اول: ایران 25-14 اسلوونی

در شروع این ست تیم ملی ایران عملکرد خوبی داشت و با نتیجه 3 بر 0 از حریف پیش افتاد.

در ادامه کار ، دفاع عملکرد خوبی در اطراف ایران داشت تا ایران با نتیجه 4 بر 0 از حریف پیش بیفتد.

والیبالیست های ایران که در دیدار قرمز برابر تیم ملی اسلوونی با نیروی دریایی آبی و سفید به میدان رفتند ، نتیجه را 5-1 به سود خود رقم زدند.

سعید معروف با 7 امتیاز به نفع ایران ، با یک جای خالی زیبا ایران را با نتیجه 7-2 از اسلوونی جلو انداخت.

در ابتدای این ست ، سید محمد موسوی عملکرد دفاعی خوبی در تور داشت و اجازه هیچ گونه آبشار حریف را نمی داد تا اینکه امتیاز 8 به نفع ایران بود.

ایران در ست اول این مسابقه عملکرد خوبی داشت بنابراین مربی اسلوونیایی با نتیجه 4-10 به سود ایران تصمیم گرفت بازیکنان خود را تعویض کند.

غول های ایرانی برتری خود را در این ست به تیم ملی اسلوونی دیکته کردند ، بنابراین ایران 5-1 از اسلوونی پیش است.

میلاد عبادی پور با 15 امتیاز به سود ایران امتیاز مستقیم سرویس گرفت. مربی والیبال اسلوونی پس از کسب این امتیاز فیلم را بررسی کرد و متوجه شد توپ روی زمین و یک امتیاز برای ایران است.

تیم ملی ایران در ست اول بیشترین زیبایی را از خود به نمایش گذاشت ، بنابراین سران ایران 5-18 بیشتر پیش افتادند.

والیبالیست های ایران در این ست عملکرد بسیار خوبی داشتند و با نتیجه 25 بر 14 برابر اسلوونی به برتری رسیدند.

دکمه بازگشت به بالا