اجتماعی

کاهش تعداد موارد قطعی و کندی سیستم نسخه الکترونیک تامین‌اجتماعی

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: “نسخه الکترونیکی یکی از مهمترین پروژه هایی است که علی رغم کمبود ظاهر ظاهری تأثیر ملموس و قابل توجهی در زندگی مردم دارد و امیدواریم بتوانیم گام های نهایی را در این زمینه برداریم. کاغذ را از مراحل کپی و پیچ حذف کنید. ”

به گزارش نازک نارنجی ، دکتر مصطفی سالاری در نشست هفتگی طرح تجویز شده الکترونیکی که با حضور مدیران حوزه پزشکی و فناوری اطلاعات و کنفرانس ویدئویی مدیران درمان تامین اجتماعی استان ها برگزار شد ، اظهار داشت: برای بهبود طراحی نسخه الکترونیکی ، و همه چیز خوب و کارگردانی شده است.

سالاری افزود: “افزایش سرعت و استحکام کامل سیستم نسخه الکترونیکی مهمترین برنامه اجرا شده توسط سازمان تأمین اجتماعی در زمینه فنی این پروژه است و مسئله مهم دیگر اتصال نسخه الکترونیکی سیستم به سایر دستگاهها است. ، به رهبری وزارت بهداشت. “این همه مجهز است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تعداد موارد خاص و کندی در سیستم نسخه الکترونیکی رو به کاهش است ، افزود: “یکی از موضوعات اساسی شناخت دقیق و اشراف متخصص در زمینه مشکلات سیستم و توانایی آن است. به موقع برای از بین بردن مشکلات احتمالی. “ما در این زمینه پیشرفت خوبی داشته ایم و ثبات سیستم طی سالهای اخیر به بیش از 97٪ رسیده است.

سالاری تأکید کرد: “هدف نهایی ما تکمیل قدرت و افزایش سرعت سیستم است که در مراحل انجام شده کاملاً قابل دستیابی است و من از تلاش و تمایل قابل توجه همه شرکا در زمینه پزشکی و فناوری اطلاعات قدردانی می کنم. “

به گفته اداره كل روابط عمومي سازمان تأمين اجتماعي ، وي افزود: “ما هم اكنون در مراحل پاياني اين كار خوب هستيم و به زودي نياز به حذف كامل اسناد انجام شده و كارهاي نهايي براي انجام ما به خوبی با دستگاه های دیگر همکاری می کنیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با تشکر از همکاری بیمه مرکزی برای پیشبرد برنامه نسخه الکترونیکی ، گفت: “اجرای تعهدات افزایش بیمه در مراکز درمانی کار بسیار مهم و مهمی است که با همکاری این بیمه مرکزی انجام شده است. “بیمه های تکمیلی نیز برداشته شدند.

سالاری همکاری وزارت بهداشت برای اتصال سیستم های بیمارستانی به نسخه الکترونیکی تأمین اجتماعی را به عنوان رمز موفقیت این برنامه بررسی کرد و گفت: “ما جلسات و مذاکرات زیادی با وزارت بهداشت داشته ایم و اراده خوبی داریم. – در مورد پیشرفت و البته ما به همکاری بیشتری نسبت به مراکز نیاز داریم. “این دانشگاه به سرعت به سیستم نسخه الکترونیکی متصل شد.

وی نسخه الکترونیکی را از وظایف مهم سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: طبق وظیفه قانونی خود فقط در صورت اتصال بیمارستان ها به سیستم نسخه الکترونیکی ، هزینه ها را پرداخت می کنیم.

در این جلسه چند تن از مدیران حوزه بهداشت و فناوری اطلاعات سازمان تأمین اجتماعی نظرات و نظرات خود را بیان کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا