ورزشی

بازیکن خوبی را از دست دادیم/ حضور اسکوچیچ کنار زمین تاثیرگذار است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بهتاش فریبا در گفتگو با خبرنگار آنلاین در مورد دیدار مقابل کامبوج که روز جمعه برگزار می شود ، افزود: ما باید سریع مقابل کامبوج پیروز شویم. این تیم قرار نیست مشکلی برای ما ایجاد کند. بنابراین ، ما باید با یک ترتیب درست و منطقی به پیروزی بدون شکست مقابل این تیم که گلهای زیادی از عراق و بحرین نیز دریافت کرده است ، پایان دهیم.

آنچه بهتاش فریبا در مورد آخرین درگیری ایران مقابل عراق که حساس ترین بازی نیز بود گفت: “من فکر می کنم عراق سخت تر و خطرناک تر از بحرین است.” آنها دائماً در سطح ملی و باشگاهی ما را آزار می دادند. مدل بازی آنها به مدل ما شبیه است. آنها جسمی هستند. آنها ضربه های آزاد خوبی می زنند و شوت های از راه دور آنها بسیار سریع است. بنابراین ، ما اجازه نمی دهیم آنها شوت بزنند و تا جایی که ممکن است با آنها اشتباه نکنیم ، تا ضربه ایستگاهی داشته باشند.

وی با ابراز ناراحتی از مصدومیت وحید امیری گفت: وحید امیری قطعاً یکی از بهترین بازیکنان ایران در سطح ملی و باشگاهی است. متأسفانه ، من از مصدومیت او ناراحت هستم و معتقدم در شرایطی که در آن است ، او نمی تواند به دو بازی بعدی در ایران برسد. اول از همه ، برای او آرزوی سلامتی دارم و معتقدم بازیکنان خوبی پیدا می شوند که آماده جایگزینی امیری در دو بازی آینده هستند.

سرمربی سابق استقلال در پاسخ به این سوال که احتمال دارد اسکوچیچ در دور بعد سرمربی ایران نباشد و هنوز هم در نتایج تیم ملی تاثیری نداشته باشد ، افزود: اکنون زمان این صحبت ها نیست و نمی دانم چرا بعضی ها چنین حرف هایی می زنند. ” درست است که تیم ملی ما یک ستاره دارد اما حضور اسکوچیچ در زمین چشمگیر است.

وی گفت: “اسكوچیچ مربی بزرگی است.” او به شهر می رفت و بازی های آنجا را می دید ، اما ما عادت داشتیم از افرادی پذیرایی کنیم که با صدای بلند صحبت می کنند و خود را برتر از دیگران می دانند. اسکوچیچ نقش مهمی در تیم ملی دارد و در شرایطی که ما در این مرحله قرار داده ایم ، اگر اردوی کوتاهی داشته باشد و ما یک بازی تدارکاتی انجام ندهیم ، او در مسابقات ملی موفق شده است.

بهتاش فریبا در پایان نشان می دهد: در دور بعدی تیم ها حتی سخت تر و قدرتمندتر می شوند. بنابراین مسئولان فدراسیون فوتبال باید برنامه ریزی دقیق داشته باشند تا تیم ملی کشورمان در مرحله بعدی عملکرد قابل قبولی داشته باشد و با آمادگی کامل به جام جهانی صعود کند.

دکمه بازگشت به بالا