استان ها

56 میلیارد تومان اعتبارات شهرداری منطقه یک در امور عمرانی هزینه شده است

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ گروهی از مردم منطقه راه آهن شهر جنوبی قزوین پنجشنبه شب میزبان لطف الله سیاهکلی ، رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین بودند تا در یک جلسه نزدیک با بیان مشکلات از نماینده خود کمک بگیرند از این منطقه .

در این جلسه که در مسجد راه آهن جواد الائمه برگزار شد ، چندین روحانی محلی و امام جماعت مسجد و همچنین بسیاری از پیر و جوان در این محله حضور داشتند ، لطف الله سیاهکلی ، نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی ، احمدی ، مدیر برق شهر ، پس از شنیدن سخنان برخی از ساکنان پاسخ داد.

image_2021_6_10-21_55_30_125_csn

بهنام زاده ، شهردار منطقه 1 قزوین با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط ساکنان منطقه راه آهن در این منطقه اظهار داشت: در سالهای اخیر سه مرکز فرهنگی در این منطقه ایجاد شده است که اگر تعطیل شود اکنون تعطیل است به اجازه رئیس کرونا. این شرایط همچنان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در محله منتظری فقط 10 میلیارد تومان برای احداث فرهنگسرا و پارک بانوان در محله راه آهن با بیش از 35 میلیارد تومان اعتبار ساخته شده است. در یک منطقه شش عاملی ، جایی که نیازمندان 10 میلیارد تومان تکمیل شد.

شهردار منطقه یک نیز در مورد مشکلات شبکه فاضلاب گفت: آسیب شبکه آب و فاضلاب در این منطقه نیاز به تعمیر و ترمیم توسط آبفا دارد و تقریباً سه میلیارد تومان در شهرداری هزینه می کنیم تا علامت گذاری کنیم راه ها اقدام کنید.

بهنام زاده اظهار داشت: در شرایطی که ساخت و سازها رو به کاهش است و درآمد شهرداری با چالش جدی روبرو می شود اما کارهای ساختمانی همچنان ادامه دارد اما به اتمام نرسیدن برخی پروژه ها به دلیل کاهش درآمد شهرداری است.

وی گفت: بیش از 56 میلیارد تومان بودجه شهرداری در منطقه یک برای فعالیت های عمرانی و خدماتی هزینه می شود ، اما قبول داریم كه هنوز مشكلاتی وجود دارد و اگر زمینی در اختیار زمین قرار گیرد ، برای ارائه خدمات ورزشی زمینی و بهداشتی اقدام خواهیم كرد.

image_2021_6_10-21_55_31_644_VkA

بهنام زاده در مورد س questionsالات دیگر مطرح شده توسط ساکنان راه آهن اظهار داشت: در مورد کمربند نسیم شمالی ، این پروژه در صلاحیت مقامات بزرگراه است ، اما احساس مسئولیت شهرداری و دخالت در آن وجود دارد ، این کار انجام شد مشکلات جنوب قزوین حل شد.

شهردار منطقه یک قزوین همچنین قول ارائه خدمات بهداشتی ، بهسازی معابر برای معلولان ، احداث زمین ورزشی و تأمین روشنایی و پارک در منطقه راه آهن را داد.

دکمه بازگشت به بالا