ورزشی

آخرین وضعیت واگذاری سرخابی‌ها اعلام شد

به گزارش شفاف ، حجت اسماعیل زاده آخرین وضعیت پذیرش شرکت های فرابورس استقلال و پرسپولیس را روشن و اعلام کرد: در حال حاضر استقلال و پرسپولیس در مرحله ثبت این شرکت ها در سازمان بورس و اوراق بهادار هستند و پس از آن نماد معاملات آنها خواهد بود ذکر شده در بازار فرابورس.

وی افزود: “استقلال و پرسپولیس ، مطابق با استانداردهای فعلی شرکت ها در زمینه امور مالی و گزارشگری ، در بازارهای اول و دوم ، یعنی بازار اصلی فرابورس قابل قبول نیستند و حضور آنها در بازار فقط در سرمایه امکان پذیر است. از طریق بازار اصلی. “

به گفته وی ، در جلسات مشترکی که توسط وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی برگزار شد ، تصمیم بر این شد که این شرکت ها با موافقت طرف عمومی خود و تأیید شورای عالی بورس ، در بازار خارج از بورس فهرست شوند و بدین وسیله آنها قطعات به عموم نشان داده خواهد شد.

نماینده دریافت کننده فرابورس با انطباق با این گزارش و به نقل از فرابورس ، با یادآوری اینکه در حال حاضر شرکت های استقلال و پرسپولیس در مرحله ثبت این شرکت ها در سازمان بورس هستند ، خاطرنشان کرد: پس از مدت ثبت نام این شرکت ها ، نماد معاملاتی آنها برای معاملات فرابورس این بازار برای تهیه مقدمات لازم برای افتتاح نماد بازار خود در زمان مناسب ، با سطح اعلام و اعلام شده ، لیست خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا