ورزشی

جدایی رضا اسدی از سن‌پولتن اتریش/مقصد پرسپولیس است؟

رضا اسدی که سال گذشته پس از قهرمانی در جام حذفی با تراکتورسازی تصمیم به ترک تیم گرفت و به San P ول لتن اتریش رفت ، پس از پیوستن به این باشگاه تصمیم گرفت مدتی را ترک کند و به توافق نهایی برای فسخ قرارداد خود دست یافت.

هافبک 25 ساله در اوایل دوران حضور خود در سنت پولتون از ناحیه همسترینگ از ناحیه همسترینگ مصدومیت را ترک کرد و مدتهاست در تیپیکو بوندسلیگا غایب است و در هفته های پایانی فصل به ترکیب خود اضافه می شود. این بخش و تیم انتخاب شده هفته ای یک بار به آن می پیوندد.

اسدی که سابقه بازی در تیم های نفت تهران و سایپا را نیز داشت و پیش از پیوستن به تراکتورسازی در فهرست تیم ملی بود ، اکنون پس از بازی در فوتبال اتریش ، دیگر شرطی برای ادامه همکاری با باشگاه سن-پولتون ندارد. جدا از هم. او از تصمیم اشتباه کارگردان اتریشی برای خود و نرسیدن به خواسته خود در این کشور شکایت کرد و این دلیل تصمیمش برای جدایی بود.
پس از پایان واگذاری Sene Pollet به پایین ترین بخش فوتبال اتریش ، رضا اسدی همچنین با مسئولان باشگاه در مورد عدم شرایط همکاری صحبت کرد و به توافق نهایی رسید تا قرارداد خود را پایان دهد تا زمانی که سال دیگر در تیم دیگری بازی کند آنها به دنبال رضا هستند اسدی قبل از لژیونر شدن اسدی ، سرخپوشان نیز سعی در جذب این بازیکن داشتند.

254 251

دکمه بازگشت به بالا