استان ها

مسببان تحرکات علیه فولاد را شناسایی کردیم / اخراج نکونام را نمی‌پذیرم

نازک نارنجی / خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ، که گفت ما همه کسانی را که علیه فولاد اقدام کرده و پلیس FATA را پیگیری کرده اند می شناسیم ، گفت: “طرفداران واقعی فولاد می دانند که برخی از مردم تعصب می خواهند که به فولاد ضربه بزنند زیرا آنها همیشه منطقه را می خواستند آنها فولاد داشتند و همین افراد از مسئله جوگیری در فضای مجازی علیه فولاد و مهندسی اوضاع حمایت کردند.

سعید آذری در گفت وگو با نازک نارنجی ، در واکنش به اعتراض برخی هواداران به پایان تیم فولاد اظهار داشت: بازیکنان ما تمرینات سخت و شدید را تحت فشار زیادی از مسابقات از 2 آوریل پشت سر گذاشته اند و مطابق با بسته شدن پنجره مسابقات ، بازیکنان ما تمام زندگی و انرژی خود را صرف فولاد کرده اند و من وظیفه دارم از هر بازیکن و کادری به ویژه آقای نکونام تشکر کنم.

نکونام در جایگاه نهم تیم قرار گرفت

وی اظهار داشت: آقای نکونام وقتی به فولاد آمد تیم رده نهم را گرفت اما با تلاش ویژه این تیم را به لیگ قهرمانان آسیا رساند. این واقعیت که فولاد در سال های اخیر قهرمان لیگ شده است ، چیزی است که همه ما آن را تشخیص می دهیم و همچنین می دانیم که فولاد قبلاً هفت یا هشت بازیکن در تیم ملی داشت و اینها در واقع برای کسی پنهان نیست ، لازم به ذکر است که تیم تیم ملی برزیل در همان زمان پنج یا شش بار قهرمان جام جهانی شد ، اما در حال حاضر هفت گل از آلمان در کشور خود دریافت کرده است. و بعد از یک دوره شش یا هفت ساله که شکست خورده ایم ، به راحتی می توانیم دوباره قهرمان شویم.

من انتقاد را از صمیم قلب پذیرفتم

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ، با بیان اینکه هیچ کس مانند مدیر عامل و سرمربی تیم از باخت اذیت نشده است ، تأکید کرد: ما انتقاد از هواداران واقعی فولاد را از صمیم قلب قبول می کنیم و به من وزن می دهم همچنین عواقب آن عمدتا تحت تأثیر قرار می گیرد به دلیل خستگی جسمی و روحی بازیکنان به دلیل برنامه فشرده بازیهای آهن. در همان زمان ، 90٪ عواقبی که به ما آسیب رساند به دلیل اشتباهات داوری بود و من حتی بیشتر نگران جریاناتی بودم که می خواهند به فولاد ضربه بزنند ، زیرا برخی ممکن است باور نکنند که این فولاد دو سال دیگر زنده خواهد ماند. رقابت مدعیان. در هر صورت ، ما انتقادها را از صمیم قلب می پذیریم و برای اصلاح کار اقدام می کنیم.

ما دلایل اقدامات علیه فولاد را می دانیم

وی همچنین با اشاره به اینکه در روزهای اخیر برخی از افراد در فضای مجازی با اعتراض به ساخت تیم فولاد ، خواستار برکناری نکونام شده اند گفت: “بسیاری از موضوعات در فضای مجازی در همین فضا سود می برد.” ما همه کسانی را که این موارد و اقدامات را مرتکب شده اند می شناسیم و در حال پیگیری با پلیس FATA هستیم. هدف این افراد روشن است ، اما قماربازان واقعی فولاد خودشان كاملاً از اوضاع آگاه هستند و می دانند كه بعضی از افراد تمایل ندارند به دنبال ضربه زدن به فولاد باشند زیرا همیشه این كار را می كنند. می خواهد در فولاد جایی داشته باشد كه مسئله از بین بردن فضای فضای مجازی در برابر فولاد. و آنها آن را جعل کردند. این افراد به ترک آذری و نکونام فکر نمی کنند و از این به بعد به فصل بعدی فکر می کنند ، زیرا با خود می گویند اگر آهن امسال موفق شود ، شاید نکونام و آذری نیز در فولاد بمانند و دفعه دیگر ، برای ما ، مکانی بدون فولاد زیرا برخی افراد این باشگاه در بدو ورود من قطع شدند.

من به هواداران گفتم که در گذشته در این باشگاه چه اتفاقی افتاده است

آذری گفت: با این وجود ما از این حرکات مطلع هستیم و از طریق پلیس FATA در حال پیگیری هستیم. من می دانم هواداران خونگرم ، با وقار و درک فوتبال از فولاد ، از این وضعیت آگاه هستند. هدف این افراد تقلب پرورش فولاد نیست و آنها همان افرادی هستند که از این باشگاه بیرون رانده شدند و اکنون هواداران را به چالش می کشند. در عین حال ، اگر آنها همچنان به تقلب و ضربه زدن به فولاد ادامه دهند ، من به هواداران فولاد خواهم گفت که در گذشته برای این باشگاه چه اتفاقی افتاده است و اکنون برای حضور ما چه اتفاقی افتاده است. این را می گویم تا هواداران واقعی فولاد بتوانند تمرکز کنند و باشگاه را بهتر بشناسند. هیچ کس به اندازه هواداران تیم و کسی که برای تیم کار می کند فولاد را دوست ندارد.

پیش از این در هر بازی 15 نفر غیر مسئول در رختکن فولاد حضور داشتند

وی گفت: “من نمی خواهم پیامدهای گذشته را توجیه كنم ، زیرا ما وظیفه داریم تا آخر بجنگیم.” اما با بیش از 40 سال در ورزش و 18 سال در مدیریت ، من همه مسائل و وقایع را می دانم. با این حال ، قبل از اینکه من و نکونام در فولاد حضور داشته باشیم ، در هر بازی 15 تا 16 نفر غیر مسئول در رختکن فولاد حضور داشتند ، اما اکنون که او نظم داده شده ، بسیاری ناراحت هستند. کسانی که می خواهند همیشه به ذوب آهن نزدیک باشند و از تیم که همه می دانند بهره ببرند. من و نکونام بدنبال شکستن رکورد خود نبودیم و با تمام توان جنگیدیم تا فولاد را به موقعیتی که در پایان بیست لیگ دوم بود برسیم. فولاد اکنون هشت تیم جام حذفی را در اختیار دارد و مطمئن باشید در تعطیلات لیگ ، روزهای خوب فولاد مانند فصل گذشته به این تیم برمی گردند.

من معتقدم نکونام در خدمت فولاد است

مدیرعامل باشگاه در جمع هواداران باشگاه فولاد خوزستان گفت: در بازی شطرنج سربازی که تا آخر می رود وزیر می شود. ما از یک یا دو باخت ناامید نشدیم. در همین حال ، فلسفه مدیریت من مبتنی بر قدرت است و من با تغییر Z تا آخرین لحظه در کنار مربیان تیمم ایستادم و اکنون معتقدم نکونام به فولاد خدمت می کند و اجازه نمی دهم کسی در فضای مجازی بخواهد جای آقای نکونام را بگیرد و توطئه کردن این افراد بخشی از این شر هستند و مربیانی که می خواهند برای فصل آینده در فولاد کار کنند نیز طرف دیگر قضیه هستند.

من انتقادی مانند برکناری نکونام را نمی پذیرم

آذری با توجه به اهمیت استقبال هواداران فولاد از گذشته ، آذری افزود: “من انتقادات پیشکسوتان خوزستان را به همراه آقای بختیاری زاده و باقری نیا می پذیرم و استفاده می کنم. برخی از افراد می خواهند برای بومیان بازی کنند ، در همان بازی با سایپا هفت خوزستانی به میدان رفت. چند روز پیش آقای سیاوش بختیاری زاده حرف خوب و درستی زد و اظهار داشت که فولاد مانند بازی های آسیایی اش در لیگ بازی نمی کند و خود آقای سیاوش هم این را می داند تیمی که تحت فشار زیادی از بازی است بسیار خوب از شرایط خوب دور است. من چنین انتقادات مثبتی را قبول می کنم ، اما انتقاداتی مانند اخراج نکونام را قبول نمی کنم. من از اخراج و دولت ایجاد شده توسط فضای مجازی نمی ترسم و کارهای شرورانه ، و نه اصول خود را نقض کرده و تکرار کرده ام ، فلسفه من فلسفه قدرت و اعتقاد به این است کادرفنی و بازیکنان واقعی و هواداران فولاد. با تمام وجود به جنگ ادامه بدهیم من فقط می خواهم مردم خوزستان بدانند که آقایانی که به دنبال ایجاد شرایط بد در برابر فولاد هستند ، همه هفت یا هشت سال گذشته به دنبال علاقه خود در باشگاه فولاد بوده اند.

حداقل آمار دقیقی از مردم خوزستان ارائه دهید

وی گفت: “من به شغل خود ایمان دارم و به سختی کار خواهم کرد و تحت تأثیر فضای مجازی قرار نخواهم گرفت.” من همچنین به نکونام و بازیکنانم اعتقاد دارم. ” آنها تا به امروز کار می کنند. هیچ تیمی در برابر فشاری که فولاد از ماه آوریل متحمل شده است ، مقاومت نکرده است و من مطمئن هستم که فولاد به نتیجه ای که بدنبال آن هستیم ، خواهد رسید ، حتی اگر شر این باشد که امروز فولاد نتواند به موقعیت خوبی برسد. توقف کنید و اجازه ندهید که فولاد در جام حذفی تا آنجا که ممکن است پیش برود. این فقط به نفع خودشان است. اما من یک مدیر نیستم که تحت این موارد قرار بگیرم. در عین حال ، این افراد که اجتناب می کنند حداقل باید آمار دقیق را به مردم خوزستان ارائه دهند.

نمی گذارم آنها فولاد بشکنند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: “من بر اساس وظیفه شرعی و روتین خود و به عنوان یک حرفه ای موظف هستم از شرایط پیشگیری کنم و دوباره تأکید می کنم که تیم ما در پایان فصل حرف های زیادی برای گفتن دارد و آنها را هوادار می کند. خوشحال هستند. “معلوم شد که قلب آنها برای فولاد می تپد و آنها به دنبال منافع نیستند. از زمانی که به فولاد آمدم ، پنجره های بسته این باشگاه را به صورت جداگانه باز کردم و حتی دو روز بعد به فدراسیون رفتم و حق فولاد را جویا شدم. با این حال ، تا زمانی که من مدیر فولاد هستم ، به کسانی که در اینجا هستند اجازه نمی دهم منافع خود را بردارند و به فولاد آسیب برسانند. از این طریق تا زمانی که به صلاحدید مدیریت ارشد شرکت و هیئت مدیره باشگاه مبتلا شدم ، سخت کار کردم و روزی که آنها تصمیم گرفتند که باید بروم ، می رفتم ، اما تا زمانی که بودم دنبال می کردم. در فلسفه کار من من همچنین برنامه 1404 باشگاه را با هماهنگی مدیر عامل محترم کارخانه ، آقای ابراهیمی و اعضای هیئت مدیره کارخانه ، برای تعیین نقشه راه فولاد برای چهار سال آینده توسعه دادم. روزی که می خواستم فولاد را ترک کنم ، حرفهای زیادی برای گفتن داشتم ، نه صحبت کردن ، بلکه نشان دادن کار جراحی تمام شده.

من فقط به خاطر مردم خوزستان سکوت کردم

آذری گفت: همه اینها ما را آزار می دهد و ما برای حل این مشکلات چه مقدار انرژی لازم صرف می کنیم و چه زمانی روی کار تمرکز می کنیم؟ اکنون 90٪ انرژی ما صرف پنجره ای می شود که باز شود و غیره من فقط بخاطر مردم خوزستان و هواداران واقعی مان سکوت کرده ام و نمی خواهم ذهن آنها را گیج کنم. اینجا کار سخت است ، اما به من اعتماد کن ، اجازه نمی دهم به مردی که می تواند فولاد بشکند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا