ورزشی

کار سخت گل‌محمدی مقابل دوست قدیمی/ دومین دوئل فصل با سه تیم! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه هفته جاری دیدار نهایی را مقابل ذوب آهن اصفهان برگزار می کند تا در صورت پیروزی بتواند فاصله سه امتیازی با سپاهان را که پیش افتاده است جبران کند.

سرخپوشان پایتخت با تغییر Z در شرایطی که مجتبی حسینی سرمربی نفت مسجدسلیمان برای نجات تیم از سقوط به لیگ یک به اصفهان سفر می کند ، ضمن پذیرفتن دستورالعمل فنی تیم برای رسیدن به هدف باشگاه ، با تغییر Z مخالفت می کنند.

مجتبی حسینی ، که برای چندین سال متوالی در همان زوساب دستیار یحیی گل محمدی بود ، پس از جدایی در سال 2016 از دوست عادی خود جدا شد تا در میانه تغییر Z بماند و این تیم را به موقعیت ایده آل برساند.

یحیی تغییر Z را ترک کرد و حسینی در این تیم باقی ماند و شایعاتی را درباره شورش بین آنها ایجاد کرد. این مشکل با حضور مشترک هر دو تیم تراکتورسازی تبریز به پایان رسید. مجتبی حسینی که بدون تغییر یحیی در تغییر Z تجربه داشت ، هنگام ترک تراکتورداری از ماندن در کنار تبریزی ها خودداری کرد.

سخت کوشی گل محمدی مقابل دوست قدیمی / مسابقه دوم فصل با سه تیم!

مسیرهای یحیی و حسینی بعد از تراکتور کاملاً جدا شده است. یحیی به مشهد رفت و دستیارش تصمیم گرفت که به شخص دیگری آموزش ندهد. او برای تبدیل شدن به سرمربیگری به لیگ دسته اول رفت و در لیگ بیستم بزرگترین سرمربی نفت مسجد سلیمان شد تا برای موفقیت شخصی و تیمی خود مستقل از یحیی کار کند.

دوئل این دو در نیم فصل با تساوی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان همراه بود تا نشان دهد حسینی درس شماره یک بودن از یحیی را می داند.

تغییرات زمستانی در فوتبال باشگاهی کشور با جدایی حسینی از مسجد سلیمان و حضور او در تغییر Z همراه بود. این مربی با بازگشت Zoubia به دور رقابت های لیگ برتر نتایج قابل قبولی را بدست آورد. آن دسته از نامزدهای اصلی خروج از لیگ یک در دور اول ، در پایان 22 بازی خود با 21 امتیاز جهش در دور برگشت خود را با کسب 21 امتیاز به رده چهاردهم جدول رساندند.

تغییر وضعیت حساس Z در زیر جدول با وضعیت ویژه پرسپولیس در رقابت با سپاهان در جدول رده بالا افزایش می یابد ، به طوری که جنگ یحیی با مجتبی طعم شیرین قهرمانی را نیز به همراه دارد یا تلخی در از دست دادن جام برای جام قرمزها

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و Z تغییر اصفهان ساعت 19:30 دوشنبه این هفته در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که به دلیل انفجار کرونا همچنان توسط تماشاگران مسدود است.

دکمه بازگشت به بالا