استان ها

ضرورت توجه به جایگاه ویژه مناطق آزاد در تدوین برنامه هفتم توسعه

به گزارش نازک نارنجی از کیش: جعفر آهنگران ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد کیش ، در مراسم معارفه داریوش دلفانی ، مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه فعالیت های مجلس شورای اسلامی ، یوسف انصاری ، ریاست در The special follow وی در این سازمان بر لزوم توجه ویژه مسئولان به وضعیت مناطق آزاد و حمایت از ایجاد این مناطق با هدف توسعه اقتصاد كشور تأكید كرد.

وی با ابراز خرسندی از توسعه مناطق آزاد در کشور طی سالهای اخیر که موجب تقویت موقعیت آنها در سطح ملی و منطقه ای شده است ، اظهار داشت: جزایر کیش و قشم به دلیل زندانی بودن و موقعیت جغرافیایی خاص می توانستند مانع توسعه مناطق تجارت و تجارت در خلیج فارس. این کاغذ را بردارید و خوب بازی کنید. همچنین از مسئولان انتظار می رود رفتار ویژه ای در این مناطق داشته و در روند تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد ملی به توسعه همه جانبه جزایر کمک کنند.

وی به دستاوردهای سازمان منطقه آزاد در تأمین منابع مالی برای اجرای پروژه های عمرانی اشاره کرد و گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام و در نظر گرفتن پروژه های انجام شده در جزیره کیش در کوتاه مدت مانده به پایان دولت ، بیشترین روش مهم برای برنامه ریزی و ایجاد سازمان منطقه آزاد. این کیش است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین ارائه اطلاعات دقیق و به موقع به نمایندگان مجلس شورای اسلامی با هدف ایجاد بستر مناسب برای تصمیم گیری های صحیح را به عنوان یک عامل مهم در کل مورد بررسی قرار داد. مشاور جدید سازمان منطقه آزاد کیش ارتباطات و پیگیری های مداوم را تقویت می کند تا حمایت گسترده ای از توسعه منطقه آزاد کیش به عنوان یک مرکز گردشگری در کشور ارائه دهد.

ناصر آخوندی ، معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش ، گفت که تقویت ارتباطات و ارائه اطلاعات کامل در مورد شرایط فعالیت مناطق آزاد به قانون گذاران کشور گامی مهم به جلو است. قوانین متناسب با وضعیت این کشورها فعالان اقتصادی و رسیدگی م effectivelyثر به چالش ها و مشکلات سرمایه گذاران ، وی افزود: “همکاری گسترده با مقامات انتظامی و اطلاعات دقیق از اهمیت بالاتری برخوردار است. موضوع ایجاد اصول قضاوت و کمک به رشد همه جانبه مناطق آزاد کشور”.

داریوش دلفانی ، مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه فعالیت های مجلس شورای اسلامی ، همچنین به تنوع فعالیت های اقتصادی ، گردشگری و صنعتی در جزیره کیش و همچنین نگرانی های مسئولان در زمینه رشد و توسعه و پیشرفت در منطقه آزاد کیش. رفع موانع ، موانع پیش روی فعالان اقتصادی و مشکلات ناشی از گسترش برخی از قوانین سرزمین اصلی در مناطق آزاد این جزیره زیبا باید برطرف شود تا مشتاقان توسعه کیش با اشتیاق مضاعف برای رشد و شکوفایی در این منطقه به کار خود ادامه دهند. منطقه

یوسف انصاری ، ناظر بر پیگیری های ویژه سازمان منطقه آزاد کیش ، تأکید کرد که خدمت به شهروندان ما و تلاش برای اعتلای نظام اسلامی مهمترین اصول پذیرش هر مسئولیتی است: در مسیر رشد و توسعه جزیره کیش

48

دکمه بازگشت به بالا