ورزشی

قربانی:استقلال3-4-3 بازی کند موفق می‌شود/مجیدی نیمکت تیمش را از خلوتی خارج کند/حسینی به انتقادات توجه نکند

قربانی: استقلال 3-4-3 پیروز می شود / مجیدی نیمکت تیمش را از تنهایی می گیرد / حسینی انتقادها را نادیده می گیرد
سازگار با گزارش ها شفافپیروز قربانی در مورد شروع استقلال در مرحله بعدی جام حذفی گفت: “مهمترین نتیجه جام حذفی این پیروزی بود که استقلال توانست از سد تغییر Z عبور کند و در نتیجه باخت به لیگ برتر را جبران کند.”

وی افزود: استقلال در نیمه اول خوب کار نکرد اما در نیمه دوم عملکرد خوبی داشت. من فکر می کنم اگر استقلال روی یک سیستم تمرکز کند ، وضعیت آن بهتر می شود. به طور طبیعی ، اگر سیستم تغییر کند ، زیرساخت های تیم با مشکل روبرو می شوند.

مدافع سابق استقلال در مورد آنچه آبی پوشان در نیمه اول انجام دادند گفت: “من در فن آوری به چیزها نگاه می کنم.” استقلال برای بازی در نیمه اول با سیستم 2-4-4 استراتژی خوبی نداشت. هرچه یک اسماعیلی از وسط زمین حرکت کند و به کناره ها برود ، کیفیت آن پایین است. به همین ترتیب ، اگر یک رهبر از کناره دور شود و به وسط بیاید ، کیفیت او کاهش می یابد. استقلال باید به این جزئیات توجه کند.

قربانی تاکید کرد: جای تأسف است که کادر فنی کیفیت چنین بازیکنانی را پایین می آورد. البته من کاملاً با سیستم سه دفاع موافق هستم زیرا کل دنیا با این سیستم کار می کند ، اما در ایران بسیاری از مربیان نمی دانند که چگونه این سیستم را حفظ کنند. استقلال با این شرایط نمی تواند در سیستم 2-5-3 بازی کند و چه 3-4-3 بازی کند و چه 1-2-1-4-3 به احتمال زیاد جواب می دهد.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال در آستانه انتقاد از سید حسین حسینی پس از دریافت گل مقابل تغییر Z گفت: همیشه بهترین های این دو تیم. من از بازیکنان استقلال می خواهم که به انتقادها یا تعاریف ارائه شده توجه نکنند. از آنها آنها باید متخصصان فضای مجازی را از زندگی خود حذف کنند زیرا بازیکنان در سراسر جهان روزهای خوب و بدی دارند. یک بازیکن ممکن است در زندگی خودش مشکلاتی داشته باشد که بسیاری از مردم از آن اطلاع ندارند. به عنوان مثال اگر بازیکنی اشتباه کند هواداران فضای مجازی از او انتقاد می کنند به شرط آنکه از مشکلات او بی اطلاع باشند.

وی افزود: چرا همه اشتباه حسینی را دیدند و پیروزی استقلال و اقدامات او را در بازی نادیده گرفتند؟ حسینی پس از دریافت آن گل چرخش بسیار خوبی پیدا کرد و حرکت اسماعیلی بعد از گل بسیار خوب بود. انتقاد از این روش هرگز قابل توجیه نیست و همه باید بدانند که 100 بازی کار استقلال بازیکنان نیست و افراد زیادی می خواهند به این مرحله برسند ، اما نمی توانند.

قربانی ضمن توصیه به فرهاد مجیدی گفت: “همه می دانند که من به دنبال چیزی نبودم و این هفت یا هشت بار اتفاق افتاد. استقلال به من اعطا شد اما من آن را قبول نکردم. نه بهتر بود که مجیدی اراده کند افراد قابل اعتماد وی را که فکر می کند می توانند در کادر فنی به او کمک کنند اضافه کنید و توصیه دوستانه من به مربی استقلال این است که نیمکت خود را تنها نگذارد.

دکمه بازگشت به بالا