استان ها

با قدرت به استقلال برمی‌گردم/ گلم تقدیم به کولبرها

نازک نارنجی / خوزستان سلیمان نفت ، دروازه بان تیم فوتبال مسجد ، با هدف اولین گل خود در لیگ برتر مقابل ماشین سازی ، گفت: “من این گل را به برادر کولبر سخت کوش و به مخاطبان و مردم مشتاق در مسجد نفت سلیمان تقدیم می کنم.”

فردین ، ​​شاخص پیروزی نفت مسجدسلیمان در برابر ماشین سازی تبریز در گفت وگو با نازک نارنجی ، گفت: خدا را شکر که در این بازی پیروز شدیم و جایگاه خود را تقویت کردیم. آقای فکری و اکبرپور ، سرمربی ماشین سازی ، هم بازیکنان سابق و خوبی در تیم فوتبال استقلال تهران هستند و فکر می کنم این مبارزه زیبایی بود که آقای فکری پیروز شد.

وی همچنین در مورد اولین گل خود در لیگ برتر گفت: این اولین بار است که در لیگ برتر گل می زنم و از آن راضی هستم. این گل را به مردم سخت کوش کولبر که برای یک لقمه نان سخت کار می کنند و با زندگی خود بازی می کنند و هواداران و خونگرم روغن مسجد سلیمان تقدیم می کنم. همچنین از آقای فکری تشکر می کنم که به من اعتماد کردند و در دقایق پایانی برای من بازی کردند و امتیاز گرفتم. تمام عشق و خوشبختی مردم محروم مسجدسلیمان و هوادارانی که عاشق این تیم هستند این تیم است و خوشحالم که با این پیروزی توانستیم قلب آنها را شاد کنیم و انشاالله تیم برای رسیدن به این بزرگسالان ادامه خواهد داد موقعیت

وینگر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: “من همچنین در نیم فصل اول بیست لیگ شاگرد آقای فکری استقلال بودم و توانستم با او کار کنم. در عین حال ، من برای تشکر از آقای یزدی ، که در حالی که از استقلال تهران روبرو شده بود با نفت وام به مسجدسلیمان آمد.

وی گفت: “خدا را شکر ، قبل از یک ماه تعطیلات در لیگ ، در تمرین پیروزی شیرین را کسب کردیم و تلاش کردیم مسابقات را در فرم خوب حفظ کنیم.

گفته می شود نفت مسجدسلیمان بازیکنان جوانی دارد و من فکر می کنم ما جوانترین تیم لیگ هستیم ، رباط افزود: “منطقه هواداران نفت در ورزشگاه خالی است ، اما اطمینان حاصل کنید که بازیکنان ما شور و شوق دارند و همچنین اشتیاق آنها را افزایش دهید در حضور آقای فکری. “رتبه بندی روغن همچنین می تواند رقمی باشد.

در پاسخ به این سوال ، آیا به بازگشت استقلال تهران نیز فکر کرده اید؟ وی گفت: “در حال حاضر تمام تمرکز من روی تیم نفت است.” من یک قرارداد پنج ساله با استقلال دارم و باید در تیم های دیگر بازی کنم تا تجربه کسب کنم و به استقلال برگردم. من با انرژی برای کمک به تیمم به استقلال برمی گردم. استقلال تیم محبوب من است و من از بچگی استقلال داشتم و امیدوارم این تیم بتواند در لیگ و همچنین آسیا نتایج خوبی کسب کند.

سرانجام ، بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به تلاش مسئولان شهر مسجدسلیمان و استاندار خوزستان برای حل مشکلات این تیم گفت: “مشکلات حل شده و همه مسئولان کمک کردند.” فوتبال این است شغل ماست و باید به موقع هزینه کنیم تا انگیزه بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا