اجتماعی

کشف ۱۶۹ تن گندم سرقتی در جنوب کشور

رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کشف 169 تن گندم در یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در بندر امام خمینی (ره) خوزستان خبر داد.

با مجوز از نازک نارنجی ، سردار مهدی معصوم بیگی وی در مورد جزئیات این کشفیات گفت: همکاران من در یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی پلیس پیشگیری ناجا مبارزه جدی با سرقتهای سازمان یافته بنادر و انبارها و انبارهای تجاری را در دستور کار ویژه و مستمر دارند.

وی افزود: در همین راستا ، مأموران یگان حفاظت مستقر در بندر امام خمینی (ره) خوزستان با توقیف شش کامیون و تریلی با پلاک های جعلی ، به محموله های وسایل نقلیه مشکوک شدند. حواله تقلبی. “این تایید شد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا اظهار داشت: در این بازرسی تقریباً 169 تن گندم که یکی از کالاهای اساسی و ضروری کشور است ، کشف و ضبط شد. در این رابطه پنج راننده دستگیر و پرونده ارسال شد. در دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی در این شهر ارسال شد.

وی گفت: تعقیب برای دستگیری یک راننده فراری و سایر مظنونان مربوط به جعل و سرقت موارد اساسی در دستور کار فرماندهی یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی است که گفت: “توسط کارشناسان ارزش اقلام به سرقت رفته از 9 میلیارد ریال.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، معصوم بیگی با اشاره به اینکه در سال گذشته 268 مورد سرقت کالاهای اساسی توسط این واحد کشف و ضبط شد ، اظهار داشت: برقراری نظم و نظم ، جلوگیری از هرگونه سرقت و پیشگیری از جرم در بنادر کشور به ویژه جلوگیری از سرقت از کالاهای اساسی شامل گندم ، ذرت و سویا با هدف ایجاد یک فضای اقتصادی امن در اولویت مأموریت پیشگیری پلیس است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا