ورزشی

ساختمان پرسپولیس در انتظار ورود کنعانی و نوراللهی

آخرین روزهای پاییز 1399 بود که باشگاه پرسپولیس روند تمدید قرارداد خود را آغاز کرد و قرارداد جدیدی را با سیامک نعمتی و مهدی عبدی منعقد کرد. به گفته ابراهیم شکوری ، آنها برای همه بازیکنان دعوت نامه ارسال کردند اما بعدا اعلام کردند که به دلیل تمرکز بر روی مسابقات ، مذاکرات در ماه های آینده انجام خواهد شد.

در زمستان نیز تب تغییر قرارداد به ویژه احمد نوراللهی و محمد حسین کنعانی زنگگی بالا گرفت و در تاریخ 18 اسفند وی برای مذاکره باشگاه پرسپولیس را ترک کرد اما در نهایت طرفین توافق نکردند.

اکنون از رسانه های محلی گرفته تا روزنامه های قطر ، همه پیشنهاد این دو بازیکن را اعلام کرده اند و حتی برخی جدایی کنعانیان را محتمل و قابل انتظار می دانند.

با این حال ، ابراهیم شکوری گفت آنها هنوز منتظر تمدید دعوت هستند: قرارداد برخی از بازیکنان ما در پایان فصل به پایان رسیده است. بازیکنان پرسپولیس بالاترین کیفیت را در آسیا دارند و جای تعجب نیست که آنها چیزی برای ارائه دارند. با توجه به هزینه های انجام شده توسط تیم های عربی و قطری ، طبیعی است که آنها به بازیکنان ما پیشنهادات بسیار معنی دار بدهند. باشگاه پرسپولیس 2-3 ماه پیش شروع به تغییر قرارداد کرد و ما آن را با سیامک نعمتی و مهدی عبدی گسترش دادیم. ما دعوت نامه های کتبی و شفاهی را برای بازیکنان دیگر ارسال می کنیم ، اما دقت مسابقات بازیکنان را بر روی بازی های امروز متمرکز کرده است. باشگاه متعلق به این بازیکنان است و فکر می کنم بیشتر آنها در تیم بمانند. ما سعی می کنیم بازیکنانی را به احترام آنها با یک شماره به خدمت بگیریم.

پرسپولیس فصل گذشته 10 بازیکن خود را از دست داد و اکنون باید دید مدیران این باشگاه در تابستان چه خواهند کرد.

256 251

دکمه بازگشت به بالا