حوادث

کاهش ۲۲ درصدی ترددها در تعطیلات عید فطر/ صدور بیش از ۷ میلیون جریمه کرونایی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از کاهش 22 درصدی میزان ترافیک در تعطیلات عید سعید فطر امسال نسبت به سال 1999 خبر داد.

همزمان با نازک نارنجی ، سردار سید کمال هادیان فر ، در حاشیه بازدید از مرکز کنترل و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ، به خبرنگاران گفت: “به طور کلی ، با توجه به جرایمی که در ارتباط با کرونا مرتکب شده اند ، تعداد جنایات انجام شده از زمان آغاز شیوع کرونا در 99 بیش از هفت میلیون نفر امروز.

وی با بیان اینکه در این مدت 4.5 میلیون وسیله نقلیه نیز با اخطار پلیس سفر را ترک کردند ، افزود: بیش از 70 درصد مردم نیز موضوع پرهیز از سفرها را مشاهده کرده اند. اما آنچه اتفاق افتاده مربوط به پافشاری 30 درصدی در سفر بود و این اغلب در ایام نوروز اتفاق می افتاد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: “وقتی جنایات را بررسی کردیم ، متوجه شدیم که برخی از اتومبیل ها به جرم تبلیغ مویرگهای عروق بیماری کرونا تا 20 بار و برخی دیگر حتی تا 100 بار جریمه نقدی شده اند ، که نشان می دهد خیر مسئله جلوگیری از جرایم علیه این افراد است. “ببینید ، آنها مطابقت ندارند.

هادیان فر همچنین به ممنوعیت تردد در تعطیلات عید سعید فطر اشاره کرد و گفت: میزان ترافیک در تعطیلات عید سعید فطر امسال نسبت به عید فطر سال گذشته 22 درصد و در مقایسه با عید فطر در سال 98 بود ، وقتی تاجی در کشور نبود ، کاهش 40 درصدی توسط آن نشان داده شد. بنابراین ، به اصطلاح افزایش سفر واقعی نیست.

وی با اشاره به تصمیم ستاد ملی ضد کرونا در خصوص ممنوعیت و ممنوعیت سفر در ایام عید سعید فطر گفت: “این ممنوعیت ها از ساعت 14 بعد از ظهر روز 12 ماه مه آغاز شده و تا 15 مه ادامه داشت. در این مدت ، ترافیک پلیس با ماموران اجرای قانون با استفاده از 1291 دستگاه برای ثبت تخلفات همراه بود و همچنین یک نیروی 2693 امتیازی را اعزام کرد و در مجموع 371،413 دستگاه خودرو بدون توجه به این هشدارها اجرا شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا