ورزشی

توصیه سازمان لیگ به سرخابی‌ها در آستانه داربی

رئیس کمیته برگزاری لیگ فوتبال ایران ضمن تشریح آخرین وضعیت برگزاری در پایتخت ، به کادر فنی و بازیکنان دو تیم توصیه کرد که مانند سال گذشته با آرامش در یک بازی عادلانه بازی کنند

سهیل مهدی درباره آخرین وضعیت دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال ، گفت: یک مسابقه زیبا و ما می توانیم انصاف را از هر دو تیم ببینیم.

وی ادامه می دهد: به زودی طرح موزاییک دو تیم به اتمام می رسد و تصمیم بر این است که فعالیت های مربوط به تبلیغات محیطی ظرف 2 ساعت قبل از شروع مسابقه به پایان برسد.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ فوتبال ایران که به وی توضیح داده شد که یگان ویژه از صبح امروز ورزشگاه را تصرف کرده و برای بهبود فعالیتها تلاش می کند ، گفت: “زمین بازی دارای شرایط اولویت زیادی است و شرایط آب و هوایی برای برگزاری یک جلسه جذاب مناسب است.

مهدی ضمن ارائه دو توصیه به بازیکنان و کادر فنی هر دو تیم برای ایجاد آرامش و انجام یک بازی منصفانه و به دور از حاشیه ، گفت: شهرآورد ، پایتخت ، با وجود چالش های هواداران و جوامع میلیونی جوان. دنبال وضعیت تیم ها به عنوان مخاطب. آنها مورد علاقه آنها بودند ، طی چند سال گذشته به خوبی سازمان یافته بودند و فقط چالشهای فنی بین دو تیم وجود داشت و دیدن کوچکترین حاشیه خوب بود.

وی افزود: “هماهنگی های لازم برای انجام یک بازی بسیار خوب انجام شد و خوشبختانه وقتی افرادی مانند نصرالله عبداللهی و کریم باقری روی نیمکت هر دو تیم در نظر گرفته می شوند ، هیچ یک از نگرانی ها در مورد مدیریت بانک ها نیست و ما فکر نمی کنیم یک مشکل خاص با آن وجود دارد. “زمینه هایی وجود دارد.

به گزارش نازک نارنجی ، تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برای حفظ شهرآورد 95 در پایتخت به مصاف هم می روند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا