ورزشی

ستاره کشتی هند به جرم قتل تحت تعقیب قرار گرفت! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

گفته می شود سوشیل کومار که در المپیک 2008 پکن مدال برنز و در مسابقات جهانی 2010 در مسکو و چندین قهرمانی در بازی های آسیایی به مدال طلا رسیده بود ، با یک کشتی گیر می جنگید. مرد 23 ساله ای به نام ساگار دانكاد در آنجا بود و كومار و سایر همكارانش سعی كردند كشتی گیر را به دلیل بد دهانی او تنبیه كنند و سپس او را به ضرب گلوله كشتند.

شاهدان این حادثه می گویند که سوشیل و دوستانش وکیل را از خانه اش ربوده و سعی کردند او را در مقابل قاتلان دیگر تنبیه کنند.

پلیس در هنگام جستجوی 5 خودرو در محل جستجو و یک اسلحه با دو گلوله و پنج گلوله شلیک شده پیدا کرد.

سوشیل کومار اکنون در حال دویدن است و به حرکت خود ادامه می دهد.

فدراسیون هند سکوت خود را در مورد این حادثه شکست و اعلام کرد: هنگامی که سوسیل کومار در اوج قهرمانی بود ، کشتی هندی را نیز بالا برد اما اکنون پلیس در پرونده قتل به دنبال این قاتل است ، مانند عکس کشتی Trapped ، به تصویر این ورزش آسیب رسانده است.

این در شرایطی اتفاق می افتد که هندوستان هند با کسب 8 سهمیه المپیک بالاترین سهمیه المپیک را کسب کرده و هندوستان آماده حضور موفق در این بازی ها است.

هند پس از 56 سال در المپیک 2008 پکن با عدم مدال در المپیک 2008 پکن به مدال برنز خود پایان داد و پس از موفقیت این کشتی گیر ، کشتی گیران دیگر موفقیت خود را نشان دادند.

دکمه بازگشت به بالا