استان ها

در صورت ایجاد نگارخانه توسط شهرداری می توانیم محتوای هنری آن را تامین کنیم

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ مراسم افتتاحیه پوستر جشن سالانه عکاسی قزوین سه شنبه شب با حضور محمد دارافشانی مدیر عامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین و محمدرضا امامقلی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی قزوین در محل میدان آزادی در قزوین.

محمدرضا امامقلی ، رئیس حوزه هنری استان قزوین ، در این مراسم با تمرکز بر طبیعت هنر و کارکردهای آن صحبت کرد: این یک اتفاق خوب و پر برکت بود. ”

وی افزود: “علاوه بر زیبایی ، هنر جنبه های عملی بسیاری دارد و این هنری ماندگار است که مردم دارند و هنر عکاسی قزوین این پتانسیل بالقوه محبوب را دارد.

image_2021_5_12-0_34_26_187_Bkc

امامقلی اظهار داشت: عکاسی در مناطق مختلف انقلاب اسلامی پیشران بود و اگر مکانی برای ارائه آثار عکاسان منظر شهری در نظر گرفته شود ، در این صورت محلی برای نمایش داریم. آثار هنرمندان در طول سال

رئیس حوزه هنری قزوین یادآور شد: فضای همکاری و همدلی خوبی بین حوزه هنری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قزوین ایجاد شده است که نتیجه آن ممکن است فضایی را در گالری شهرداری و تأمین آثار هنر در حوزه هنری قزوین.

امامقلی بر ادامه نمایشگاه های عکس قزوین تأکید کرد و یادآور شد: امیدواریم با ادامه برگزاری نمایشگاه های عمومی و انجام اقدامات تشویقی ، حضور و تأثیر مثبت در مردم داشته باشیم.

محمد دارافشانی ، مدیرعامل سازمان ورزش فرهنگی اجتماعی شهرداری قزوین گفت: بدون شک در بین هنرمندان داخلی می توان شاهد فعالیت های خوبی در زمینه هنر و کارهای خوبی بود که برای ادامه این مراسم ضمن رونمایی از پوستر جشن سالانه عکاسی قزوین ، به صاحبان آثار منتخب مرحله نمایشگاه لوح سپاس اهدا شد.

image_2021_5_12-0_34_30_541_RAH

مهری رحیمی آتانی ، پوریا ترابی ، زینب آتشگران ، محمد جواد فرمانی ، مهسا الویری ، محمدرضا غفوری ، ندا صفاری ، علی تشکری ، حمیدرضا شایسته نیا ، هانا خلج ، اعظم داداشی ، ملیکا شویدی ، سید علی شهاب زاده ، علیرضا موسیعلی و بزرگان سای از انتخاب عکاسانی بودند که به مرحله نمایشگاه رسیدند و مورد تمجید قرار گرفتند.

دکمه بازگشت به بالا