اجتماعی

تداوم محدودیت سفر بین شهری در تعطیلات عیدفطر/ اعلام پروتکل‌های بهداشتی ویژه امتحانات به استانها

معاون امنیتی و رئیس کمیته امنیتی ، اجتماعی و انضباطی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه موج چهارم بیماری در کشور تحت کنترل و مهار است ، گفت: آن را تحت کنترل کامل قرار دهید.

به گزارش نازک نارنجی ، حسین ذوالفقاری ، معاون وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی ، اجتماعی و انضباطی مدیریت بیماری کرونا ، در جلسه امروز این کمیته با حضور نمایندگان نمایندگی های وزارت کشور گفت که بیماری کرونا در کشور اکنون با تلاش کادر پزشکی آیا خویشتنداری و خویشتنداری وجود دارد؟ وی گفت: “طبق گزارش وزارت بهداشت ، موج چهارم بیماری از مرحله کنترل و کنترل فضا از مرحله بالا و فزاینده منتقل شده است.

وی اظهار داشت که این نتیجه حاصل همکاری همه نهادها و حمایت از مردم عزیز کشورمان است. وی گفت: ما باید با ادامه روند موفقیت آمیز رو به جلو زمینه بیماری در کشور را کاهش دهیم.

رئیس کمیته امنیتی ، اجتماعی و انضباطی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به تعطیلات عید سعید فطر در مورد افزایش تعداد سفرهای احتمالی به ویژه به شهرهای شمالی کشور هشدار داد و گفت: “تجربه نشان داده است افزایش مسافرت و مسافرت برون شهری یکی از دلایل شیوع بیماری و چرخش است. ممنوعیت سفرهای بین شهری باید تحت نظارت عوامل اجرای قانون ادامه یابد و سفرهای رایگان در کشور اتفاق نمی افتد.

معاون وزیر کشور با اشاره به مقصد بیشتر سفرها به استان های شمالی ، به ویژه مازندران ، گفت: “ما باید بیشتر تمرکز کنیم و بیشتر مراقب این استان باشیم و اجازه ندهیم بیماری گسترش یابد. برای افزایش سفر به اینجا دوباره افزایش می یابد. استان “

ذوالفقاری در جای دیگری از سخنان خود گفت: نیروی انتظامی و حوزه مربوطه آن ، پلیس راهنمایی و رانندگی ، باید اطلاعات جدی در مورد ممنوعیت سفر و ممنوعیت ها را به طور جدی ارائه دهد و مرجع اطلاع رسانی در مورد آن پلیس و پلیس است.

اعلام پروتکل های امتحان ویژه در تمام استان ها

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به ادامه امتحان در وزارت آموزش و پرورش به ویژه پایه های نهم و دوازدهم اشاره کرد و گفت: و پروتکل ها توسط وزارت بهداشت به دست آمده است. “این پروتکلها در همه شهرستانها اعلام شده است. تلاش آموزشی براساس ادامه امتحانات در مناطق آزاد و مطابق با اصول تمیزی در بسیاری از مدارس است.

براساس پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، موضوع تمدید بازنشستگی کادر پزشکی موضوع مهم دیگری در جلسه امروز است که به ستاد ملی ارسال می شود. موضوع واکسیناسیون موضوع دیگری در نشست امروز است و تا حدی ، طبق گزارش وزارت بهداشت ، تا پایان ماه ژوئن ، همه افراد 65 سال به بالا واکسینه می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا