حوادث

تنها راه احقاق حقوق از دست‌رفته فلسطینیان مقاومت و ایستادگی است

نماینده رهبر معظم انقلاب جمعیت هلال احمر با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس ضمن دعوت از كشور مشهور ایران برای گرامیداشت روز مهم و م theثر ، تأكید بر پیروزی و آزادسازی قدس و سرزمینهای اشغالی.

تایید شده توسط نازک نارنجی وب سایت هلال احمر به نقل از عبدالحسین معزی در مراسم بزرگداشت روز قدس و حمایت از مظلومین اظهار داشت: “ماه مبارک رمضان ماه جشنواره مقدس است و زمان تمرین استقامت ، صبر ، مقاومت ، پاکی و برده داری است.” فلسطینی ها در روز جمعه. پایان این ماه ارزشمند به پایان رسید. فلسطین قلب امت اسلامی است و روز قدس امروز روز مظلوم و مظلوم در تاریخ بشر است زیرا این اثر با ارزش و میراث رادمرد جماران ، معمار معروف انقلاب اسلامی ، امام خمینی (ره) است.

حتی اگر چندین دهه رنج و عذاب مردم فلسطین را به دست رژیم شیطانی و جنایتکار صهیونیستی سپری کرده باشد ، این رژیم جنایتکار غاصب در سکوت دولت های غربی با بمب گذاری در خانه ها ، مدارس و مساجد و کشته شدن افراد محافظت نشده ، غیرنظامیان ، حقوق بشر را ادعا می کند. زنان و نوزادان همچنان به لیست جرایم خود اضافه می شوند. اما امروزه با توطئه غاصبان و دشمنان اسلام ، روش مبارزه با جناح راست از اسلامی-صهیونیستی به اسلامی-اسلامی تغییر یافته است و به گفته توطئه گران ، آنها توانسته اند حاشیه امنی برای اسرائیل ایجاد کنند. و کشورهای مختلف ، از جمله یمن و عراق ، لبنان و غیره درگیر اشغال ، جنایت و ستم هستند ، اما دشمنان باید بدانند که ظلم دوام نخواهد آورد و ظلم و ستم مظلومان در فلسطین مجموعه ای از آتش سوزی ها و سرنگونی ها را ایجاد می کند. تمام پایه های صهیونیسم.

بگذارید دشمنان بدانند که مسلمانان جهان و فلسطینیان در حال جنگ قطعاً تا آزادی کامل قدس شریف از جنگ و مقاومت دست نخواهند کشید. حوادث گذشته در منطقه به همگان ثابت کرده است که تنها راه بازیابی حقوق از دست رفته مظلوم فلسطینیان مقاومت است.

با یاری خداوند ، ضربان قلب جهان اسلام بیش از هر زمان دیگری از بیت المقدس شنیده شد و اکنون جهان جوانان فلسطینی را با اراده ای ایده آل و دستانی برهنه ، تا دندان مسلح تا دندان مسلح و این کشور را با ظلم و ستم اشغال می کند. امسال ، مانند سالهای گذشته ، ما نمی توانیم روز قدس را با راهپیمایی جشن بگیریم و روز رنج را نیز محکوم کنیم. با این حال ، قلب ما از درد و انتظار هوای آزاد شده توسط قدس شریف می تپید. “انشا Godالله ، آزادسازی سرزمین فلسطین و قدس شریف همدلی امت مسلمان را به دست خواهد آورد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا