استان ها

امام جمعه و استاندار قزوین پیام مشترک صادر کردند

با مجوز از خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی ، نماینده ولی فقیه در استان قزوین و هدایت الله جمالی پور ، استاندار قزوین به مناسبت روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند.

متن پیام به شرح زیر است:
به نام پروردگار
82 82 82 82 82 82 82 82 82 82 82 82
بیش از 7 دهه است که رژیم بدنام صهیونیستی مردم مظلوم فلسطین را اشغال و به طرز وحشیانه ای آنها را کشت. حتی اگر در سال های اخیر دیده ایم که صهیونیست های شیطانی می خواهند با کشتن شهید فخری زاده ، دانشمند هسته ای کشور ، خرابکاری در تأسیسات در نطنز هسته ای و چند جنایت دیگر ، جمهوری اسلامی ایران و مقاومت در برابر اسلام را در منطقه تضعیف کنند ، اما متشکرم خداوند شرایط تغییر و رژیم است. اشغالگران صهیونیست از طرف متحدان شهید حاج قاسم سلیمانی و مقاومت اسلامی در منطقه ضربات مهلکی به میدان وارد کردند. آنها می دانند که با هر اشتباه فقط به نابودی خود سرعت می بخشند.
ضمن بزرگداشت روز جهانی قدس ، به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان راهپیمایی ، از بزرگان و مردم انقلابی استان قزوین دعوت می کنیم تا روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان را به طرق مختلف جشن بگیرند که با پروتکل های سلامتی مغایرت ندارند. بگذارید آنها با صدای مردم مظلوم فلسطین صحبت کنند.
عبدالکریم عابدینی
نماینده دادگاه عالی استان و رهبر نماز جمعه قزوین
هدایت الله جمالی پور
استاندار قزوین

46

دکمه بازگشت به بالا