عمومی

حمایت از قدس شریف نقشه‌های صهیونیسم و استبکار را بر هم می‌زند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده دادگاه عالی استان لرستان و رئیس نماز جمعه خرم آباد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم لم

سُبْحَانَ الى أَسْ بِعَبْدِهِ لیلا من مْج الْحَرَامِ بر الْمَسجِدِ أَق الى بَارَکْنَا حوله قضات من آیتونا نين هو س بَص

روز جهانی قدس روز تبلور ایمان و روز توجه و توجه امت اسلامی و مردم آزاده جهان به مظلومیت مردم فلسطین و مسئله قدس مقدس است ، روزی در صورت حمایت از مقدس قدس و وحدت ممنانه در امر فلسطین ، مردم برنامه ها و نقشه های مستکبران و حامیان آنها را به هم زدند و از تلاش برای سازش برای فراموشی مسئله فلسطین جلوگیری کردند.

امسال حتی اگر راهپیمایی روز جهانی قدس مانند سالهای گذشته ادامه پیدا نکند و به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا ، مردم ما مطابق با تصمیم مقامات ملی ضد قدس عمل خواهند کرد دفتر مرکزی تاجگذاری ، اما تا به امروز هرگز پاک نخواهد شد. بیداری ما اجازه نخواهد داد اهمیت مسئله فلسطین و مظلومیت قدس شریف در سایه بحران تاج جهانی پنهان شود.

اکنون بیش از هر زمان دیگری شاهد میوه نهال های کاشته شده توسط امام خمینی (ره) در منطقه و در محور مقاومت هستیم که ابرقدرت های جهانی و پیروان آنها در منطقه نمی توانند این قدرت و رهبری را در این محور نادیده بگیرند. ، جمهوری اسلامی ایران و آنها می دانند که با این تاکتیک ، مسئله فلسطین به مسئله و خواست جهان اسلام و همه کسانی که به دنبال آزادی در جهان هستند ، تبدیل شده است و رژیم کودک کش را در مناطق به عنوان ارباب آنها درهم خواهد شکست.

مردم انقلابی ایران و آزادگان سراسر جهان خواستار ترور ایالات متحده و نابودی اسرائیل شدند تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به وظیفه خود در قبال اسلام و انسانی سازی قدرتهای استکباری عمل کنند.

مردم استان لرستان ، همراه با سایر بخشهای کشور اسلامی غیور و مبارز اسلامی ایران ، ضمن اعلام وفاداری به ارزشهای امام بعد ، گفتند که “قدس متعلق به مسلمانان است” و کتب آسمانی رهبر معظم انقلاب العالی) و اطاعت از دستورات و توصیه های مقام معظم رهبری له چه کسی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال به چالش کشیده می شود تا سهم خود را در این روز مهم و مطابق با دستورات خداوند متعال انجام دهد له آنها از نظام سلطه و کار متنفر بودند و از قدس شریف دفاع کردند.

دکمه بازگشت به بالا