ورزشی

چکیده سه نسل والیبال ایران در المپیک حضور خواهد داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، پوریا فیاضی ، ملی پوش والیبال ، در مورد شرایط تمرین تیم ملی صحبت کرد: “وقتی صحبت از بازیکنان می شود ، شرایط کاملاً پیچیده و ویژه ای هستند. ببینید ، مشکل کرونا ضربه آمادگی است. از بازیکنان. قبل از ورود آلکنو به تمرین تیم ملی ، کادر فنی سخت کار می کرد و بازیکنان را به خوبی آماده می کرد ، اما در طی یک هفته آزمایش ما ، برخی از بازیکنان مثبت هستند و در شرایط ایده آل نیستند. به طور کلی ، وجود دارد روند رو به رشد تا کنون.

وی ادامه داد: شاهد رقابت بسیار خوبی در بین بازیکنان بودیم. ما در همه پست ها اشتیاق و بازیکنان خوبی داریم و به همین دلیل تیم ملی خوبی داریم.

ذهن لژیونرها حرفه ای تر شد
قدرت دریافت کننده در والیبال در پاسخ به این سوال که وضعیت هموطنان شما چگونه است؟ وی گفت: “آنها بسیار خوب بوده اند ، از زمانی که بازیکنان لژیونر شدند و در خارج از کشور بازی کردند ، ذهن آنها حرفه ای تر شده است.” علی رغم اینکه لیگ برتر نیز رشد بسیار خوبی داشته است و همانطور که دیدیم لیگ قدرتمندی را ترک کرده ایم. سطح بازیکنان افزایش یافته و همین امر باعث شده رقابت تیم ملی بسیار نزدیک شود. من مطمئن هستم که از نظر آلکنو و کارکنانش بازیکنان واجد شرایط و شایسته تری به پیراهن ملی می رسند.

نگاه به مجروحان جالب بود
وی در پاسخ به این س ofال که آیا زخم وی کاملاً بهبود یافته است یا خیر؟ وی گفت: “همه افراد هر چهار سال در المپیک بازی می کنند و من هر چهار سال کمی روی پایم جراحی می کنم (می خندد).” من از آلکنو بسیار سپاسگزارم زیرا نگاه او به بازیکن آسیب دیده جالب تر است و من کاملاً آزاد کردم. از افروزی و بدنساز بخاطر دید و اشتیاق حرفه ای شان تشکر می کنم. پیشرفتی که تاکنون داشته ام بسیار خوشحال کننده بوده است. من راه را می دانم و مطمئن هستم که به شرایط ایده آل برمی گردم. فکر می کنم این اتفاق کمی بیشتر از سایر بازیکنان رخ دهد. من از آنها خواستم که برای من دعا کنند و مطمئن بودم که آنها را در این وضعیت رها نمی کنم.

الکنو یک مربی سخت گیر است
فیاضی در پاسخ به این س Alال که الکانو در بسیاری از تمرینات چقدر وزن دارد؟ وی افزود: مربی ای که این سمت را برای شرکت در مسابقات سخت مانند المپیک قبول کند ، 100٪ تحصیلات خود را به پایان رسانده است. او نقاط قوت و ضعف تیم ملی را در ذهن دارد. در جلسات اولیه باید به آلکنو وقت داده شود. همانطور که می بینید ، آلکنو از نقاط ضعف بازیکنان تیم ملی آگاه بود و تمرینات را با این نقاط ضعف سازگار کرد. به طور کلی ، الکنو یک مربی سخت گیر است.

هیچ مربی ای به بازیکنان هدیه نمی دهد
وی ادامه می دهد: “تندران و اکبری از پرسنل او مربیان سختگیری هستند ، اما ما چیزی جز لذت از آنها ندیده ایم و این فقط یک دلیل دارد و آن این است که بازیکنان کار خود را انجام می دهند. خوب ، اگر هیچ مربی برای دادن هدایا به بازیکنان. “بازیکنان خوب کار کردند. ما شاهد روند رو به رشد مهمان نوازی کادر فنی بوده ایم. الکنو یک قهرمان المپیک است. اگر نگاهی دقیق به المپیک بیندازیم ، این موقعیتی است که برای همه اتفاق نمی افتد. وی بالاترین مدال را در والیبال دارد.

ما باید موج سرمربی را سوار شویم
دریافت کننده قدرت تیم ملی والیبال افزود: اگر می خواهیم 100٪ موفق باشیم باید در مسیری حرکت کنیم که الکنو از ما می خواهد. فدراسیون همچنین فضای خوبی را برای بازیکنان خارج فراهم می کند. آمار کرونا تقریباً صفر است و در زمین بازیکنان باید موجی را که آلکنو می خواهد سوار کنند و مطمئن باشید اگر این نکات را رعایت کنیم نتیجه قابل قبولی خواهیم گرفت که می توانیم به آن افتخار کنیم. تغییر افراد .

چکیده سه نسل در المپیک شرکت می کنند
این ملی پوش والیبال در پاسخ به این سوال که پیش بینی شما از کیفیت تیم ملی در لیگ ملت ها و المپیک چیست؟ وی گفت: “نگاه ما به لیگ ملت ها نیاز دارد که چون آلکنو وقت کمی دارد و باید از بازیکنان استفاده کند ، تا بفهمد به چه بازیکنانی می تواند اعتماد کند ، ما یک تیم جذاب داریم. چکیده سه نسل از والیبال ایران که می خواهند در المپیک شرکت کنید. هر دو جوان و با انگیزه و یک مبارز. من فکر می کنم این یک تیم جذاب است ، اما برای لیگ ملت ها ، برخی از افراد صبر می کنند تا آلکنو ترکیب خود را پیدا کند ، اما او می تواند از نیروی لازم موجود استفاده کند همه بازیکنان المپیک

دکمه بازگشت به بالا