استان ها

رنگ‌بندی کرونایی شهرها هیچ قاعده‌ای ندارد

نازک نارنجی / خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان که به میزان بالای عفونت و بستری شدن در جنوب غربی خوزستان اشاره می کند ، گفت: “تا زمانی که ویروس ها در جامعه جهش پیدا کنند ، همه مناطق حیاتی هستند و هیچ رنگدانه ای ارزشمند نیست.

در مصاحبه ای با نازک نارنجی ، دکتر شکراله سلمان زاده با اشاره به سرخی خرمشهر و تغییر سریع رنگ شهرها ، اظهار داشت: این به دلیل بازی رنگ هاست. این رنگدانه ها بی قانون هستند و وقتی ویروسهای جهش یافته در جامعه گردش می کنند ، کل منطقه حیاتی است.

وی افزود: این رنگ ها بی ارزش هستند و نباید مورد توجه قرار گیرند. آنچه واضح است این است که در حال حاضر شیوع و بستری شدن در بیمارستان در همه شهرها زیاد است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: ممنوعیت ها در شهرهای قرمز فقط تا حدودی و شاید 40 تا 50 درصد رعایت شده است و همه مشاغلی که باید تعطیل شوند تعطیل نیست.

سلمان زاده با بیان اینکه میزان انطباق با پروتکل های بهداشتی در جنوب غربی خوزستان 50 تا 60 درصد است ، افزود: 50 درصد موارد در خانواده ها اتفاق می افتد ، بنابراین اگر افراد دوره های خانوادگی را دنبال کرده و لغو کنند ، می توان انتظار 50 درصد بیماری را داشت. موارد کاهش می یابد.

وی در مورد میزان بالای عفونت و بستری شدن در بیمارستان های جنوب غربی خوزستان تصریح کرد: در روزهای آینده با مراسم بیداری و بعد از عید سعید فطر روبرو خواهیم شد. ما از مردم می خواهیم تا شرایط را بدتر نکنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا