ورزشی

پیروزی پرسپولیس مقابل الریان در نیمه نخست

به گزارش شفاف ، پرسپولیس ایران مقابل الریان قطر در دیدار نهایی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ، نیمه اول بازی را با نتیجه 2-0 به سود پرسپولیس به پایان برد. گل های سرخپوشان را شهریار مقانلو در دقیقه 26 و احسان پهلوان در دقیقه 33 به ثمر رساندند.

نیمه اول بازی تقریباً با بازی دو تیم آغاز شد و پرسپولیس و الریان فرصت خوبی داشتند تا دروازه یکدیگر را باز کنند اما موفق نشدند. با ادامه بازی ، امید عالیشاه در دقیقه 26 ترکیب خوبی را با مهدی ترابی آغاز کرد. در پایان عالیشاه توانست شهریار مقانلو را با یک پاس هوشمندانه در موقعیت گلزنی قرار دهد و مهاجم پرسپولیس توپ و با یک ضربه دقیق را نشان داد. او دروازه الریان را باز کرد تا تیمش را به جلو سوق دهد.

پس از گلزنی برای این منظور ، بازی الریان به هم ریخت و پرسپولیس کنترل توپ و میدان را بدست گرفت و آنها همچنین حقوق این بازی برتر را دریافت کردند. احسان پهلوان در دقیقه 33 با استفاده از تکنیک انفرادی خود موقعیت شوت زنی خوبی را در پشت محوطه جریمه الریان ایجاد کرد و با یک شوت زیبا از زمین دروازه تیم قطری را برای دومین بار باز کرد.

کاری که شاگردان لوران بلانک در الریان پس از گل انجام دادند نشان داد که آنها روحیه خود را از دست داده و نمی توانند خوب بازی کنند.

دکمه بازگشت به بالا