ورزشی

حق و حقوق باشگاه‌ها و بازیکنان مهم تر از نام مهدوی‌کیا است

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی ، مل محمد ملک احمد در مورد رأی دادن به آکادمی کیا در مورد اثبات نقض استفاده از بازیکن خردسال سنی اظهار داشت: ما در دوران نوجوانی وظیفه داریم مورد را با توجه به درخواست آنها مورد استفاده قرار دهیم تا مورد استفاده قرار گیرد. آکادمی کیا بازیکن غیر مجاز به نام محمدصدرا طاهراسماعیل.

وی افزود: موضوع این است که این موضوع در دستور کار قرار گرفته و طبق روال ، ابتدا سوالات لازم را از هیئت فوتبال دریافت می کنیم و سپس از مردم دعوت می کنیم تا روند تحقیقات را اجرا کنند. در موارد مختلف ، از هادی مهدویکیا ، مدیر آکادمی کیا ، خواسته ایم که همان بازیکنان محمدرضا طاهراسماعیل و محمدصدره طاهر اسماعیل را به همراه کمیته مدارک به کمیته انضباطی برساند تا درمورد نیازها از آنها س askال کند. یا عدم صحت این شکایات.

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران خاطرنشان کرد: در ابتدا آکادمی کیا اسنادی را به ما داد اما از آوردن این بازیکن به جلسه کمیته انضباطی خودداری کرد. یکی از دلایل تأخیر در رای گیری عدم همکاری آکادمی کیا بود زیرا از حضور بازیکنان معترض جلوگیری می کرد. سرانجام ، در جلسه ای که سال گذشته در 17 یا 17 مارس برگزار شد ، ما به عنوان آخرین اخطار به آکادمی گفتیم که اگر نمی توانید بازیکن را به جلسه بیاورید ، ما تصمیم خواهیم گرفت ، که آنها این کار را کردند.

ملک احمد تصریح کرد: البته قبل از آخرین جلسه ، من با اعضای هیئت فوتبال جلسه داشتم. در جلسه ما ، یکی از افراد فنی رفت تا س questionsالات پیش بینی شده را از بازیکنان بپرسد و بفهمد او بازیکن واقعی است یا خود محمدصدره طاهر اسماعیل است یا از کارت شناسایی برای برادرش در این بازی استفاده کرده است. پس از سingال و با توجه به سوابق و اسناد تیم های شاکی و خود ما ، مشخص شد که بازیکن ترک کرده است.

وی ادامه داد: حتی اگر ما نمی خواهیم آکادمی کیا ، که به عهده مهدی مهدویکیا است ، به عنوان یکی از بازیکنان خوب ، اخلاقی و ارزشمند ما ، چنین مشکلی داشته باشد ، آنچه برای ما مهم است حقوق در تیم های حریف و حتی خودمان بازی کنیم. این تیم آکادمی کیا است. با تمام اسناد و مدارک ، برای ما مشخص شد که این بازیکن خردسال است. آنچه برای ما مهم است این است که بازیکنان با امید و اشتیاق بازی کنند و ما نمی خواهیم با این تخلفات باشگاهی این اشتیاق کم شود.

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران اضافه کرد: داریم ما می خواهیم کودکان امید داشته باشند و بدانند که کمیته یا مرجع قضایی وجود دارد که با تخلفات برخورد می کند. سیاست کمیته انضباطی این است که ما به برنامه و وضعیت مسابقات اهمیتی نمی دهیم. مطابق با اسناد و مدارک علمی ما ، اگر احساس کنیم چیزی درست است ، ما به آن رأی می دهیم ، حتی اگر عواقبی برای ما داشته باشد.

مالک احمد در پاسخ به این س whetherال که آیا کمیته انضباطی سوابق بازی کودک را بررسی کرده است ، گفت: “این بازیکن در گذشته با مخالفت روبرو شده است. پرونده در سال 1996 یا 1997 توسط کمیته انضباطی رسیدگی شد ، اما شواهد در آن زمان قوی نبود. آکادمی که ما قبلاً آزمایش تراکم استخوان داده ایم و آن را فدراسیون فوتبال تأیید کرده ایم ، اما این دلیل قانع کننده ای برای ما نیست. کمیته انضباطی سابق قاطعانه درباره اجازه یا عدم اجازه به بازیکن مورد نظر تصمیم نگرفت.

وی درباره معیارهای کمیته انضباطی برای تعیین سن زیر سن یک بازیکن توضیح داد: اسناد ارائه شده توسط تیم های شاکی ، س questionsالاتی که از مقامات مربوطه مانند تحصیلات ، تابلوهایی که بازیکن روی آنها بازی می کند ، و شرایط باشگاه و س questionsالات از ما جمع می کنیم. تیم فوتبال و سرانجام با توجه به دفاع طرفین و در صورت لزوم وزن استخوان ما را آزمایش و آزمایش کنید. البته این در چنین حالتی موضوعیت دارد و در سایر موارد نیز با توجه به خصوصیات پرونده این کار را انجام می دهیم. ما همه موارد مربوط به پرونده ضایعات بازیکنان آکادمی کیا را بررسی کردیم.

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران ادامه داد: “یکی از مواردی که در بحث جوانان اهل سنت با آن روبرو شدیم دعوت طرفین با بازیکنانی بود که فکر می کردیم از کارت شناسایی یا کارت بازیکنان دیگر استفاده می کنند.” ما می خواهیم همان حزب و س andال را به صورت فردی و جمعی انجام دهیم. با توجه به تناقضاتی که در پاسخ به این س questionsالات وجود دارد ، ما چیزهایی برای بدست آوردن داریم. از طرف دیگر ، کمیته ما یک کمیته فنی و حرفه ای است که متشکل از یک وکیل ، قاضی ، سردفتر اسناد رسمی ، داور و استاد دانشگاه است. در مورد تمام موضوعات کامل بحث شده است.

وی در ادامه صحبت های خود در برنامه ورزش تهران رادیو تهران در مورد اعتراض باشگاه آکادمی کیا و کمیته استیناف اظهار داشت: این حق مسلم آکادمی کیا است که آنها اعتراض کنند و اعتراض آنها توسط این کمیته مورد بررسی قرار می گیرد. زمان صدور کمیته استیناف نیز به تعداد پرونده های موجود در این کمیته و زمان ترک آقایان برمی گردد. آکادمی کیا ممکن است یک هفته پس از اعلام رای ، درخواست تجدیدنظر کند.

رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال تهران در مورد قهرمانی در آکادمی کیا پس از تایید این تخلف صحبت کرد: این مسئولیت هیئت فوتبال است. با این حال ، تصمیم ما نهایی و چالش برانگیز نیست و همچنین توسط کمیته استیناف مورد بررسی قرار می گیرد. رأی گیری در این کمیته نهایی است. البته طبق آیین نامه ، پس از صدور رای کمیته انضباطی ، هیئت فوتبال موظف به اجرای مجازات ها و اجرای مقررات است.

ملک احمد گفت: “من از رسانه ها دعوت می کنم که در چنین حوادثی تنها نباشند.” در فوتبال پایه برای رسیدگی به موضوعات مختلف به باشگاه ها نیاز به حضور رسانه ای داریم و باشگاه ها باید به تیم های پایه به ویژه حقوق بازیکنان خود توجه کنند.

256 251

دکمه بازگشت به بالا