ورزشی

اعلام آمادگی بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در تیم پاس

نازک نارنجی / همدان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه فوتبال ورزشی گران است و بخش دولتی این هزینه ها را تأمین نمی کند ، عنوان کرد: دو گروه تمایل خود را برای سرمایه گذاری در تیم پاس اعلام کردند.

حمید سیفی در گفت وگو با نازک نارنجی اظهار داشت: دو گروه از بخش خصوصی آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در تیم پاس و ادامه مارک پاس در همدان اعلام کرده اند.

وی با بیان اینکه هر دو گروه در استان همدان مستقر هستند ، افزود: فوتبال یک ورزش گران قیمت است و بخش دولتی هرگز نمی تواند مسئولیت آن را بر عهده بگیرد ، اما بخش خصوصی درآمد بالایی دارد و همچنین می تواند از طریق مارک پاس سرمایه گذاری کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد: “در ابتدا برخی افراد قبول نمی کردند که این مجوز به بخش خصوصی داده شود ، اما این بار باید به بخش خصوصی داده شود زیرا تیم پاس مهم است. “

وی در مورد استعفای امیر عظیمی ، مدیرعامل باشگاه پاس گفت: “مواردی وجود داشت که فقط مدیر عامل تیم را ناراحت می کرد ، اما برخی از افرادی که در جلسات بودند از فرهنگ جلسه بی اطلاع بودند ، خودشان را فروختند و توپ های قلم آنها و تیم را نادیده گرفتند. ”

سیفی در ادامه با بیان اینکه یکی از وضعیت اسفناک مردم ابراز تاسف می کند ، ادامه داد: “من برای حفظ روحیه و ورزش این استان در مورد این مسائل سکوت کرده ام.

وی در مورد وضعیت فنی تیم پاس نیز توضیح داد: وقتی مربیان تغییر می کنند ، تیم پاس تغییراتی ایجاد می کند و کادر جدید ترکیب را تغییر می دهند ، آنها تیم را کنترل می کنند و دو برد داشتند.

در پایان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: همدان یک استان ورزشی است و مردم این استان ادبیات ورزش را می دانند و می فهمند ، برد و باخت فلسفه ورزش است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا