ورزشی

«صعود» تیم ملی اولویت فدراسیون است/ادامه تلاش برای گرفتن میزبانی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، میرشاد ماجدی درباره آخرین تحولات فوتبال در کشور اظهار داشت: دکتر بر این اساس ، اعضای هیئت مدیره نیز همین نگرانی را دارند و سعی می کنند تجهیزات و امکانات لازم را در این مسیر برای تیم ملی فراهم کنند تا تیم ملی بتواند با بهترین کیفیت بسیار خوب در مسابقات مقدماتی جام جهانی شرکت کند.

مجیدی در مورد اقدامات انجام شده برای صعود به جام جهانی در اعتراض به سیاست های AFC ، گفت: تیم حقوقی فدراسیون در این زمینه تمام تلاش خود را می کند و خواهان حق ایران برای برگزاری مسابقات است. اگر این اتفاق نیفتد ، بدون شک ، تیم ملی فوتبال ما با مسابقات بهترین نتیجه را از هر کشور می گیرد. اعضای هیئت رئیسه فدراسیون با یکدیگر همدردی کردند و تمام تلاش خود را برای درخشش تیم ملی در این مسابقات انجام دادند.

رئیس کمیته جوانان اضافه کرد: “در اولین جلسه که توسط هیئت مدیره تشکیل شد ، تصمیم بر این شد که یک کارگروه برای بررسی یک موسسه با ساختار قانونی خاص با سازوکارهای قانونی تشکیل شود. برای چگونگی تصمیم گیری های رقابتی و روش ها آنها را در مرحله تحقیق قرار می دهد تا نقاط قوت و ضعف خود را تعیین کند.

یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون درباره مسابقات تیم ملی زیر 23 سال آسیا گفت: این مسابقات در نوامبر 1400 در گروه های مختلف برگزار می شود. کنفدراسیون آسیا اعلام کرده است که مکان و شرایط بازی های مقدماتی را بعداً اعلام خواهد کرد. فدراسیون فوتبال همچنین متقاضی میزبانی مرحله مقدماتی است.

وی افزود: این مسابقات در 11 گروه (6 گروه در غرب ، مرکز و جنوب – 5 گروه از شرق و منطقه آمریکا) برگزار می شود. 11 تیم برتر ، از جمله چهار تیم سطح دوم با میزبان ، 16 نامزد نهایی هستند. مسابقات قهرمانی فوتبال زیر 23 سال آسیا نیز در ژوئیه 2022 در ازبکستان برگزار می شود.

سرانجام ، مجیدی آموخت: “سرانجام ، من همچنین باید به همه همکارانم یادآوری کنم که دکتر عزیزی خادم تمام تلاش خود را کرده است تا حضوری قدرتمند در تیم های ملی فوتبال و فوتسال جام جهانی داشته باشد.” بدون شک بهترین امکانات برای تیم های ملی محسوب می شود. من همچنین مانند گذشته از همه رسانه ها و باشگاه هایی که از فدراسیون فوتبال حمایت می کنند ، می خواهم تا در این راه دشوار دوباره به ما کمک کنند تا شاهد بازی های خوب تیم ملی مقدماتی جام جهانی با پشتیبانی باشیم. و همدلی با یکدیگر

دکمه بازگشت به بالا