اجتماعی

توقیف ٧تُن گوشت فاقد مجوز و٢٠٠ کیلو گوشت فاسد در بزرگراه آزادگان

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از توقیف 5 خودرو حامل 7 تن گوشت قرمز غیرمجاز در بزرگراه آزنگگیه خبر داد.

سردار علی ذوالقدری در این رابطه با نازک نارنجی ، اظهار داشت: برای ارتقا security امنیت اجتماعی و جلوگیری از ورود و خروج اقلام غیرمجاز ، مراکز حمل و نقل تحت کنترل پلیس امنیت عمومی تهران همچنان ادامه دارد. در یکی از این موارد ، مأموران پایگاه 5 پلیس امنیت عمومی تهران ، هنگام گشت زنی در دو کامیون که گوشت را در داخل سه دستگاه پراید ، وانت و ون دلیکا تخلیه می کردند ، مظنون شدند که پس از بررسی محتوای خودروها ، هفت تن گوشت قرمز مشخص شد که مجوز توزیع و تمیزی ندارند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران اظهار داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که این دو کامیون از استانهای غربی کشور بوده و با تغییر مسیر قصد دارند گوشت را خارج از شبکه تهیه کنند. آنها در خارج شناسایی و دستگیر شدند. شبکه.

وی افزود: با هماهنگی سازمان تعزیرات و دامپزشکی کشور تیمی از کارشناسان به منطقه اعزام و محموله را مورد بازرسی قرار دادند که در آنجا 200 کیلو گوشت پوسیده و نجس و محموله باقیمانده کشف و به چرخه توزیع برگشت داده شد. به دستور دادگاه.

سردار ذوالقدری گفته می شود که رانندگان خودروها دستگیر شده اند: “مسافرت و توزیع چنین محموله هایی باید با مجوز قانونی و وسایل نقلیه ویژه انجام شود و نیروی انتظامی حداقل در سلامتی غذا خوردن چه خرابی خواهد داشت شهروندان

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا