حوادث

لزوم ایجاد تحول در مسکن کارکنان ناجا

فرمانده نیروی انتظامی گفت: علی رغم بودجه محدود ، اما با روحیه جهادی و انقلابی ، تا آنجا كه می توانیم كمك كرده ایم تا تجهیزات و زیرساخت های لازم را در مناطق و مرزهای مختلف پلیس فراهم كنیم ، اما به دلیل كمبود و محدودیت وجوه ما از خواسته های خود فاصله داریم.

تأیید شده توسط نازک نارنجی اعضای مجلس نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استاندار استان اردبیل عصر دیروز با سردار “حسین اشتری” در مقر ناجا دیدار کردند.

در این جلسه ، فرمانده ناجا ضمن گرامی داشت سال نو و ایام مبارک رمضان ، گفت: “من از حضور اعضای پارلمان ، فرمانداران ، همرزمان عزیز در مجموعه انتظامی فرماندهی به استان و مرزبانان. “

سردار اشتری با اشاره به استان مداری و انقلابی بودن مردم استان اردبیل اظهار داشت: تقویت استان اولویت ما است زیرا معتقدیم دینداران ، ولایات و شهدا بیشتر انسان هستند و بنابراین ما باید محبوب.

فرمانده ناجا با بیان اینکه ما از ظرفیت های موجود برای حل مشکلات انضباطی در استان استفاده می کنیم ، تصریح کرد: علی رغم اعتبارات محدود ، اما با روحیه جهادی و انقلابی ، تا جایی که می توانیم کمک کرده ایم تا تجهیزات و تجهیزات را فراهم کنیم. زیرساخت های لازم را فراهم کنید ، اما به دلیل کمبودها و محدودیت های اعتباری ، ما از ارزش های خود فاصله داریم و نیاز به نمایندگانی داریم که در حل مشکلات به ما کمک کنند.

با توجه به اهمیت نقض امنیت ، وی گفت: رتبه بندی استان ها ، اما این موضوع نیاز به ادامه قانونی و تصویب ستاد کل نیروهای مسلح دارد.

فرمانده انتظامی با تأکید بر لزوم ایجاد تغییر در موضوعات مدنی ، از جمله اسکان کارکنان ناجا ، گفت: علی رغم حضور کارکنان ناجا در تمام نقاط کشور برای ادامه مأموریت ها و توسعه امنیت ، ما با کمبود اعتبار در خانه سازمان و خانه کارکنان. “

وی با اشاره به کمبود بودجه برای بحث در مورد مسکن کارکنان ، گفت: “می توان گفت بیش از نیمی از کارکنان ما با مشکلات مسکن روبرو هستند و این موضوع نیاز به توجه ویژه اعضای مجلس شورای اسلامی دارد. مجلس به دلیل منابع داخلی سازمان آن را ضروری نمی داند. “

فرمانده ناجا با اشاره به کمبود بودجه در سال های اخیر گفت: “توجه اعضای مجلس شورای اسلامی و افسران ستاد کل نیروهای مسلح و حتی افزایش اعتبارات هزینه شده نسبت به سال های گذشته را مورد توجه قرار داد ، بیشتر این افزایش صرف حقوق کارمندان می شود. »گفته می شود که امیدواریم با کمک مجلس شورای اسلامی بتوانیم مشکلات بخشهای دیگر را نیز حل کنیم.

اشتری در مورد اظهارات رئیس اجرایی در مورد مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: “ما در حال پیگیری مشکلات مربوط به ناجا هستیم و تمام تلاش خود را برای حل آنها انجام خواهیم داد و ضمن بررسی همه موارد ذکر شده در زمینه های مختلف ، هم افزایی لازم ما باید در این زمینه با استاندار و اعضای محترم پارلمان استان کار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، در این جلسه نمایندگان مردم اردبیل مجلس شورای اسلامی در مورد افزایش امکانات و تجهیزات جاده ای و تجهیزات ، ارتقا improving سطح پلیس و سایر موارد در شهرهای استان بحث و تبادل نظر کردند. استان و تجزیه و تحلیل مشکلات دعوت شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا